POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Dalė Pupininkaitė: „Jeigu aš būčiau atsisėdus ant kėdės ar sofos, manęs čia gal nebūtų – aš lekiu, darau ir pamirštu, kad sergu“

LRT startuoja su publikacijų ciklu apie žmones, kurie išgirdo onkologinės ligos diagnozę. Šiandienos LRT portalo publikacijoje POLA 1,2 proc. kampanijos veidas – Dalė Pupininkaitė, onkologinių pacientų draugijos Lazdijuose vadovė, humoro grupės „Dzyvų dzyvai“ narė.

„Jeigu jau susirgai, tai jokiais būdais nesėdėk vienas užsidaręs, nes tai tikrai prie gero neprives. Kuo daugiau judėk, būk aktyvus. Aš, pavyzdžiui, labai daug vaikščiodavau, dabar jau truputį apleidau šią veiklą, ir po 25 kilometrus nueidavau. Taigi, kuo daugiau judėk, pasportuok, susitik su žmonėmis, tada prasivalo galva, mintys blogos išeina. Ieškok bendraminčių, tai irgi labai daug duoda ir yra svarbu, vieni kitus galima teigiamai nuteikti. Svarbiausia – nieko nebijok, jeigu tu susidraugausi su liga, tai ir liga draugaus su tavimi, ji nekenks tau tiek daug. Daugėja susirgimų, bet reikia nepasiduoti, gyvenime reikia eiti į priekį, daryti viską, ką darei, o gal net daugiau. Žiūrėkite į viską pozityviai, nes gyvenimas yra gražus tada, kai tu pats sau nesi priešas,“ – pasakojo Dalė.

Apie tai daugiau skaitykite publikacijoje, paspaudę čia.

2020 07 26

POLA PROGRAMĖLĖ