POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Baigėsi gruodžio mėn. grupiniai PAGALBOS SAU užsiėmimai

Gruodžio mėnesį išleidome dar vieną grupę iš Europos Sąjungos finansuojamų psichologinių mokymų „Kartu prieš vėžį“. Mokymai vyksta bendradarbiaujant su Nacionaliniu vėžio institutu bei Kauno klinikomis.

Susitikimuose kalbamės apie pagalbą sau, apie artimųjų paramą, apie mūsų indėlį į santykius su artimaisiais, apie ribų nubrėžimą, apie ligos priėmimą, apie gyvenimą, jaučiant jam meilę ir randant svarbiausius džiaugsmus jame, kaip stipriausias mūsų atramas.

Ir visgi gruodžio susitikimai buvo kitokie. Kitokie ne todėl, kad apie kažką nepakalbėjome. Kitokie, nes šį kartą, užbaigdami metus, kalbėjome apie tai, kuo mums ypatinga POLA. Tad dalijamės vienu iš parašytų laiškų mums, kaip POLA komandai, kuriai kiekvienas rytas ir darbo diena pasibaigia mintimis apie onkologinius pacientus. Niekas kitas geriau, kaip tik jų žodžiai ir padėkos nemotyvuoja mūsų darbui, kurį kasdien darome dėl pacientų.

Likusiais laiškais, kuriuos pacientai leido paviešinti, pasidalinsime iki Naujųjų metų.

Sausio mėnesį rinksime naują onkologinių pacientų grupę psichologiniams užsiėmimams Vilniuje ir Kaune. Turite neatsakytų klausimų, trūksta informacijos apie užsiėmimus, parašykite:

Vilniuje: edita.grusiene@pola.lt;
Kaune: paulius@pola.lt.

POLA PROGRAMĖLĖ