POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Baigėsi gruodžio mėn. “Kartu padėti lengviau” užsiėmimai

Tęsdami jau ne pirmą kartą vedamą užsiėmimų ciklą „Kartu padėti lengviau“, gruodžio mėn. grupiniuose susitikimuose kalbėjome apie mitybą, burnos ertmės priežiūrą, pasirengimą įvairiems tyrimams, skausmo valdymą, kaip užtikrinti komfortišką gyvenimą, susidūrus su šlapimo nelaikymu, odos priežiūrą.

Svarbiausias dalykas šiuose užsiėmimuose – į juos ateiti, kai jums, pacientams, reikalinga informacija suteikiama nemokamai, su jumis bendrauja gydytojai, kuriuos jūs galite kalbinti, nesivaržydami užduoti klausimus, sulaukti palaikymo, padrąsinimo, atsakymų. Visa informacija suteikiama nemokamai, o siekiant jos gauti dar daugiau, kviečiame registruotis į individualias mitybos konsultacijas, kur gydytojas Edvardas Grišinas atsakys į tuos jūsų klausimus, kurių nedrįsote ar nenorėjote užduoti grupiniuose užsiėmimuose.

Visus suplanuotus POLA renginius galite matyti spustelėję čia. POLA su NVI ir Kauno klinikomis vykdo projektą „Kartu padėti lengviau“. Specialistų pagalbos užsiėmimai yra skirti tam, kad apie mus kamuojančias problemas ir jų sprendimo būdus sužinotume kuo plačiau. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos lėšų“.

POLA PROGRAMĖLĖ