POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Baigėsi spalio mėn. grupiniai PAGALBOS SAU užsiėmimai

Spalio mėnesį išleidome dar vieną grupę iš Europos Sąjungos finansuojamų psichologinių mokymų „Kartu prieš vėžį“. Mokymai vyksta bendradarbiaujant su Nacionaliniu vėžio institutu bei Kauno klinikomis.

“Mano mama iš šio pasaulio išėjo anksčiau, negu aš sužinojau diagnozę”, – pasakojo viena iš psichologinės pagalbos sau dalyvių. Kas mėnesį rengiamuose susitikimuose psichologės Vilniuje Dalia Vasiliauskienė ir Inga Abramavičienė bei psichologės Kaune Eglė Gudelienė ir Dalia Vasiliauskienė su onkologiniais pacientais kalbasi apie psichologinį stresą išgirdus diagnozę.

Kodėl pacientui svarbus artimojo palaikymas, kaip jaučiasi artimasis, kaip išgyventi pyktį, kaip susigyventi su liga? Išsikalbėti tarp tave suprantančių. Atgyti. Šypsotis. Dalintis emocijomis ir išgyvenimais – štai, kur jus kviečiame kiekvieną mėnesio ciklą.


Lapkričio mėnesį rinksime naują onkologinių pacientų grupę psichologiniams užsiėmimams Vilniuje ir Kaune. Turite neatsakytų klausimų, trūksta informacijos apie užsiėmimus, parašykite:

Vilniuje: edita.grusiene@pola.lt;
Kaune: paulius@pola.lt.

POLA PROGRAMĖLĖ