POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Transporto nuolaida

Siekdami padėti  onkologiniams pacientams rasti atsakymus į tokius aktualius klausimus kaip toliau gyventi išgirdus onkologinės ligos diagnozę, kaip prisitaikyti prie pokyčių, kaip padėti sau (ar artimam žmogui) sveikti, pasiruošti tyrimams ir valdyti gydymo sukeltus pašalinius poveikius bei suteikti žinių ir patarimų, padedančių lengviau įveikti kelionę per vėžį, reguliariai pagalbos grupių užsiėmimus organizuosime įvairiuose Lietuvos regionuose.

Projekto “Kartu padėti lengviau” pagalbos grupių  užsiėmimus veda sveikatos priežiūros, gyvensenos ir mitybos specialistai.

Vieno užsiėmimo trukmė – 4 val., su dviem skirtingais lektoriais – gydytojais – specialistais aptariamos dvi skirtingos temos, kiekvienai skiriant 1 val. 30 min. Užsiėmimuose kviečiami dalyvauti POLA kortelės turėtojau: pacientai ir pacientų artimieji.

Pageidaujantiems teikiamos individualios 60 min. trukmės  mitybos specialistų konsultacijos (pagal išankstinę registraciją).

ŠIRVINTOS

Gruodžio 2 d. (pirmadienis) 08:45-12.45
(1) Kaip užtikrinti komfortišką gyvenimą susidūrus su šlapimo nelaikymu. Gyd. Jurga Misevičienė.
(2) Mityba: priešvėžinė, enterinė, parenterinė. Gyd. Dainora Mačiulienė.

REGISTRACIJA: tel.nr. 8 606 07257; el.p: astabari@pola.lt

Dalyvavimas susitikimuose ir individualios konsultacijos yra nemokamos, finansavimas užtikrinamas įgyvendinant ES paramos lėšomis finansuojamus projektus Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-01-0006 ir Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-03-0006, prašant užpildyti standartizuotas projektų dalyvių anketas ir pasirašyti projektų dalyvių sąrašuose.

POLA PROGRAMĖLĖ