POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

DELFI dienoje – POLA viceprezidentas P.Rakštys

Spalio 6 d. POLA viceprezidentas Paulius Rakštys laidoje „DELFI diena“ dalijosi asmenine patirtimi apie prostatos vėžį:
„Ši liga yra tokia, kokia ji yra. Jeigu tu išgirsti šią diagnozę, tu gauni kaip su plaktuku į galvą. Kiekvienas žmogus, ypatingai vyras, yra silpnesnės psichologijos ir jam tai yra smūgis. Man buvo taip pat. Tai buvo prieš 12 metų ir iki šiol esu tik stebimas – jokių vaistų, nesu turėjęs jokių procedūrų. Tas stebėjimas irgi nėra malonus etapas. Toks jausmas lyg tu vaikščiotum su granata kelnių kišenėje.
Tu nežinai, kada tai įvyks, bet automatiškai dirbi darbą, ypatingai mano darbas yra visuomeniškas ir jis man leidžia daug sužinoti apie tai, kas tai yra ir skleisti žinias visai vyrų bendruomenei. Tai nėra nieko baisaus, nes funkcionuoja visi organizmo parametrai, kaip ir anksčiau funkcionavo. Tu turi visus tuos pačius gyvenimo malonumus, kuriuos ir turėjai prieš išgirsdamas diagnozę, bet tas žinojimas verčia tave susimąstyti. XXI amžiuje technologijos labai stipriai pažengė į priekį ir mums reikia susirūpinti net 40 ar 35 metų“.
https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-tv/vienas-klastingiausiu-veziu-kuris-is-pradziu-nesukelia-jokio-skausmo-daug-ka-lemia-paveldimumas.d?id=82247617&fbclid=IwAR1hkdwsetcJ1bTtBKJzlhCmeM77p_BqaTB9jE3Ye2zTB0pYDM28GReLBJA#cxrecs_s

POLA PROGRAMĖLĖ