POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

DELFI interviu – V.Šaulys

Visuomenė susirgusiuosius onkologine liga neretai „nurašo“, neva tai dabar jau viskas, bet garsiai ir atvirai kalbantis POLA projektų vadovas Virginijus Šaulys kiekvieno interviu metu tik dar ir dar kartą patvirtina, kad liga nėra nuosprendis net ir tada, kai diagnozuojama IV stadija.


Šį kartą apie jį rašo DELFI. Virginijus dalijasi mintimis, kad susirgus nereikia ant nieko pykti, juk niekas to vėžio neįskiepijo, užsiauginai jį pats, ir vyras spėja, kad tai galėtų būti didžiulio streso, įtampos darbe pasekmė. POLA projektų vadovui atliktos net trys operacijos, iš kurių paskutinioji daryta prieš tris mėnesius. Ir nors jam susilpnėjo rega, atmintis, visgi Virginijus tai vadina smulkmenomis, lyginant su išsaugotu gyvenimu.
Šešerius metus sergantis onkologine liga ir šiandien griežtoje medikų priežiūroje esantis vyriškis sako, kad per visą tą laiką susidraugavo ir su pačiais medikais, atvirai kalba su jais apie tyrimų išvadas ir sunkius išgyvenimus.


„Jaučiu turintis sava patirtimi dalintis su kitais, padėti tiems, kurie taip pat kovoja su sunkia liga,“ – sako Virginijus ir prašo visų, kurie naudoja alternatyvias gydymosi priemones apie jas pranešti savo gydytojui, nes kai kurios iš jų, taikant tradicinį gydymą, gali ne tik, kad nepadėti, bet ir pakenkti. Labai svarbu suprasti, ką su kuo galima derinti.
Daugiau apie tai skaitykite straipsnyje.

POLA PROGRAMĖLĖ