ES vėžio „konsultacijų kabinetas” lankėsi Šiauliuose

Gegužės 30 d. ES misijos „Vėžys” projekto keliaujantis „konsultacinis kabinetas” lankėsi Šiauliuose.

  • Ankstyvas ligos diagnozavimas gali turėti didelę reikšmę, nes plečia gydymo galimybes ir gelbsti gyvybes. Dalyvaukite atrankinės patikros programose ir neleiskite, kad vėžys pakeistų Jūsų ir Jūsų artimųjų gyvenimą.
  • Veiksmingiausia ir ekonomiškiausia vėžio kontrolės strategija yra prevencija. Sveiki įpročiai ir sveikas gyvenimo būdas gali padėti išvengti vėžio, kuris paliestų Jus ir Jūsų šeimą. Būkite aktyvūs, tinkamai maitinkitės ir nerūkykite.
  • Būkite informuoti ir domėkitės vėžio prevencija, nes kuo daugiau žinių, tuo mažiau baimių.

Su tokiu kvietimu, paprastai ir aiškiai bendraudami šiandien mūsų šaunūs savanoriai dalyvavo konsultuojant lankytojus Šiauliuose veikusiame ES misijos „Vėžys” keliaujančiame konsultaciniame kabinete „Pamatyk ir suprask, Lietuva”. Ačiū POLA pacientų gidei Ritai Veršnickaitei ir jos komandai iš Onkoliginių ligonių asociacijos „Radvilė”, Šiaulių m. moterų krūties patologijos asociacijai „Salvia”, vadovaujamai Nijolės Pročkienės. Jūsų dėka žmonės įgyja žinių ir informacijos, kaip svarbu rūpintis savo ir artimųjų sveikata, o ištikus ligai – nebijoti kreiptis pagalbos ir jungtis į bendrystę.

Paskutinioji turo Lietuvoje stotelė laukia birželio 14-16 dienomis Alytuje, miesto šventėje.

2024-05-30

POLA PROGRAMĖLĖ