POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Jonava. Specialistų pagalbos vasario mėn. grupės užsiėmimai. (1) Mityba. (2) Fizinio aktyvumo treniruotė

Siekdami padėti  onkologiniams pacientams rasti atsakymus į tokius aktualius klausimus kaip toliau gyventi išgirdus onkologinės ligos diagnozę, kaip prisitaikyti prie pokyčių, kaip padėti sau (ar artimam žmogui) sveikti, pasiruošti tyrimams ir valdyti gydymo sukeltus pašalinius poveikius bei suteikti žinių ir patarimų, padedančių lengviau įveikti kelionę per vėžį, reguliariai pagalbos grupių užsiėmimus organozuosime įvairiuose Lietuvos regionuose.

Projekto “Kartu padėti lengviau” pagalbos grupių  užsiėmimus veda sveikatos priežiūros, gyvensenos ir mitybos specialistai.

Vieno užsiėmimo trukmė – 4 val., su dviem skirtingais lektoriais – gydytojais – specialistais aptariamos dvi skirtingos temos, kiekvienai skiriant 1 val. 30 min. Užsiėmimuose kviečiami dalyvauti POLA kortelės turėtojai: pacientai ir pacientų artimieji.

JONAVA

Vasario 19 d. (trečiadienis)

14.00 – 15.30 Mityba, kaip onkologinės ligos prevencija. Gyd., rez. Edvardas Grišinas.
Užsiėmimai vyksta Jonavos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Žeimių g. 9, LT – 55158, Jonava.

15.30 – 16.00 Pertrauka

16.00 -17.30 Fizinis aktyvumas (vyks treniruotė, atvykti su sporto avalyne ir patogia apranga). Trenerė Virginija Grigaitė Petkevičienė.
Treniruotė vyks treniruoklių salėje, Vasario 16-osios g. 1A (gretimai esanti gatvė).

REGISTRACIJA: tel.nr. +370 685 36670; el.p: jurate.povilaviciene@pola.lt

Projektą iš Europos Sąjungos lėšų įgyvendina POLA.

Užsiėmimų metu bus prašoma pateikti POLA kortelę. POLA kortelė yra nemokama, jeigu nežinote, kaip ją gauti, visą informaciją rasite čia. POLA PROGRAMĖLĖ