POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Kaune: siūlome atvykti į pokalbius, padedančius (s)veikti (I) diena

Onkologine liga sergančius pacientus kviečiame registruotis ir atvykti į grupinių užsiėmimų ciklą, kurį veda ilgą laiką su onkologiniais pacientais dirbančios psichologės Eglė Gudelienė ir Asta Blandė.

Užsiėmimų metu pacientams suteikiamos naudingos įžvalgos ir patarimai apie tai, kaip apie savo ligą kalbėti su artimais žmonėmis, draugais ir kolegomis, kaip apie sveikatos būklę informuoti darbdavį, kaip prisitaikyti prie pokyčių susirgus ir padėti sau. Sudaroma saugi erdvė atsiverti, išsikalbėti ir užduoti rūpimus klausimus.

Liepos 28 d. (antradienį) nuo 10:00 iki 14:00
(1) Liga: galimybė ar nuosprendis?

Liepos 29 d. (trečiadienį) nuo 10:00 iki 14:00
(2) Psichologinio atsparumo stiprinimo akademija.

Liepos 30 d. (ketvirtadienį) nuo 10:00 iki 14:00
(3) Pagalba sau: ką galiu pats ir kuo gali būti naudingi kiti?

Susitikimai vyks adresu Savanorių pr. 303, Kaunas. Patalpos – kasdien dezinfekuojamos, paskaitų dalyviai gaus vienkartines apsaugos priemones. Siekiant išlaikyti saugius atstumus, dalyvių skaičius bus ribojamas.

Registracija: tel.: +370 676 88518, el.p.: paulius@pola.lt
Registruojantis būtina pateikti POLA kortelės numerį. Neturintys POLA kortelės, ją galės pasiimti nuo birželio mėn. Esant geram orui, paskaitos vyks lauke.

Pirmenybė registruotis į užsiėmimus pagal projekto sąlygas teikiama Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Širvintų ir Trakų rajonų gyventojams.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra apie-pola-1024x188.jpg

Projektą iš Europos Sąjungos lėšų įgyvendina POLA drauge su Kauno klinikomis ir Nacionaliniu vėžio institutu.

Renginyje nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-483 “Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo”).

POLA PROGRAMĖLĖ