Spaudos konferencija „Krūties vėžys: ar visos Europos Sąjungos moterys turi vienodas galimybes?“

Spalio 3 d. 11 val. spaudos konferencijoje „Krūties vėžys: ar visos Europos Sąjungos moterys turi vienodas galimybes?“ kalbės specialistai: Nors gydytojai pabrėžia, kad anksti nustatyti krūties vėžį – būtina pasveikimo sąlyga, kartu jie klausia, ar to pakanka? Kokias jie turi galimybes gydyti moteris, kurioms krūties vėžys išplito, kurios serga sunkiomis vėžio formomis, ir dar svarbiau – ar gali kiekvienai susirgusiai moteriai nustatyti vėžio profilį ir jai skirti tinkamiausią gydymą? Kodėl Lietuvos moterims neprieinamas toks ištyrimas ir gydymas, kaip jų likimo draugėms už valstybės sienos?

Kviečiame stebėti spaudos konferenciją adresu: https://bit.ly/4eFjF2B

Spaudos konferencijoje dalyvaus:

Neringa Čiakienė, Pagalbos onkologinėmis ligomis asociacijos (POLA) direktorė: „Ankstyva diagnostika svarbi ne tik ligonėms, bet ir sveikatos sistemai“.

Prof. Rasa Ugenskienė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikos genetikos ir molekulinės medicinos klinikos vadovė: „Kas laukia naujo gerinant krūties vėžio paslaugas?“

Prof. dr. Elona Juozaitytė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Medicinos fakulteto Onkologijos instituto vadovė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Onkologijos ir hematologijos klinikos vadovė, gydytoja onkologė-radioterapeutė: „Genetinis ištyrimas – svarbus žingsnis individualizuotos medicinos link“.

Alvydas Česas, Klaipėdos universiteto ligoninės Onkologijos ir hematologijos klinikos vadovas: „Ar esame pasirengę pacientams skirti individualizuotą gydymą?“

Pacientės interviu – „Nebuvau palikta viena su agresyviu vėžiu“ (vaizdo įrašas).

POLA PROGRAMĖLĖ