Vėžys ir COVID-19 vakcina: naujausia informacija ir praktiniai ekspertų patarimai

Kviečiame Jus kovo 30 d., 15:00-19:00 val., dalyvauti pirmajame „POLA akademijos“ virtualiame seminare „Vėžys ir COVID-19 vakcina: naujausia informacija ir praktiniai ekspertų patarimai“. Registracija į seminarą>>

Renginio programa

I dalis (15:00 – 16:30). Skiepai ir imunitetas

Kas kalbės? Dr. Marius Strioga, NVI imunologas ir dr. Rūta Petereit, dietologė, Lietuvos dietologų draugijos prezidentė.

Apie ką kalbėsime? COVID-19 vakcinų palyginimas ir ką apie jas reikėtų žinoti. Pastebėjimai iš tebevykstančio onkologinių pacientų skiepijimo, tarptautinių tyrimų duomenys, apžvalgos apie imuniteto susidarymą onkologinių pacientų tarpe. Patarimai, kaip pasiruošti skiepui bei stebėti save po skiepo? Kaip išlaikyti stiprų imunitetą? Mitybos svarba imuniteto stiprinimui ir susidarymui.

Pertrauka (16:30 – 17:00)

II dalis (17:00 – 19:00). Vakcinavimo organizavimas Lietuvoje

Kas kalbės? Gyd. Edita Baltruškevičienė, koordinuojanti skiepijimo procesą NVI, gyd. Justinas Dzidzevičius, koordinuojantis skiepijimo procesą Kauno mieste ir gyd. Martynas Gedminas, Joniškio ligoninės direktorius medicinai.

Apie ką kalbėsime? Vilniaus, Kauno miestų ir regionų patirtys. Su kokiais sunkumais susiduriama? Kaip reaguoja pacientai? Kokie didžiausi iššūkiai laukia? Ką galime padaryti geriau?

Renginį moderuos POLA valdybos narys Šarūnas Narbutas.

Seminaro metu galėsite užduoti klausimus ekspertams, o geriausio klausimo autoriui padovanosime prof. Robert Thomas knygą „Gyvenimas susirgus vėžiu ir patarimai, kaip nesusirgti”

Kaip dalyvauti seminare
Seminaro data ir laikas: 2021 03 30 d. 15-19 val.
Seminaras bus tiesiogiai transliuojamas ZOOM platformoje.
Dalyvavimas nemokamas, tereikia užsiregistruoti ČIA

Užsiregistravę gausite patvirtinimo laišką su prisijungimo nuoroda. Jei laiško negavote, kreipkitės el. p. registras@pola.lt arba tel. +37067688518

2021 03 24

POLA PROGRAMĖLĖ