POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Gyvensenos mokymai Mažeikiuose, Telšiuose ir Plungėje

Rugsėjo 20-22 d. POLA lektoriai aplankė Žemaitiją. Mažeikiuose, Telšiuose ir Plungėje onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems vyko gyvensenos mokymai, finansuojami Visuomenės sveiktos stiprinimo fondo lėšomis.

Mokymų tikslas – atsakyti į mūsų visuomenėje plačiai diskutuojamus klausimus apie būdus ir priemones, padedančias kelionėje per vėžį. Į šiuos klausimus padėjo atsakyti Dainora Mačiulienė, LSMU Kauno klinikų chemoterapinės onkologijos gydytoja rezidentė, integracinės onkologijos pradininkė Lietuvoje.

Mokymų metu Virginija Grigaitė Petkevičienė, sergančiųjų lėtinėmis ligomis fizinio aktyvumo specialistė ir trenerė, pateikė daugybę atsakymų, argumentų ir pavyzdžių apie fizinio aktyvumo svarbą sergant onkologine liga.

Giedre A Strumilienė, gyvensenos ir medicinos specialistė, socialinių grupių, skirtų lėtinėmis ligomis sergantiems, įkūrėja, pasakojo apie maistą onkologinės ligos akivaizdoje per medicininos prizmę.

Dėkojame lektorėms už įdomius, moksliniais tyrimais, faktais ir įrodymais bei asmenine patirtimi paremtais pranešimais taip pat Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) renginių vadovui Virginijus Šaulys ir Visuomenės sveikatos biurų asociacijai.

POLA PROGRAMĖLĖ