POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Jau galite skirti 1,2 proc GPM paramą organizacijai, kuri Jumis rūpinasi – POLA

Mus visuomet labai nudžiugina, kai sulaukiame iš Jūsų padėkos žinučių, laiškų su labai svarbiais žodžiais: „Ačiū, kad esate“. Labai vertiname tai, nes POLA buvo įkurta ir veikia dėl Jūsų – onkologinių pacientų ir jų artimųjų. POLA veikia iš paramos lėšų, tad Jūsų skiriami 1,2 % nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) mums labai svarbūs.

POLA paramos gavėjo kodas: 302704554.

Paramą skirti galite Jūs arba Jūsų artimieji, jeigu pildote metines pajamų deklaracijas, prisijungę prie: deklaravimas.vmi.lt arba kitose deklaravimo vietose. Paramos forma FR0512. Kad paramos skyrimas būtų paprastesnis, esame paruošę nuorodas, kurias rasite čia: https://pola.lt/parama/ arba dėl detalesnės informacijos galite skambinti POLA atstovei Irenai tel.: 8 638 69923.

Apie POLA teikiamą naudą pasakoja bei skirti paramą skatina ir trys mūsų bendruomenės pacientai:
• draugijos “Onkologinė savigalba Lazdijuose” vadovė Dalė Pupininkaitė: “POLA padėjo MAN rasti bendraminčių”;
• Sausio 13-osios atminimo medalio apdovanojimą gavęs onkologinis pacientas Leonardas Tekorius: “Su POLA kortele AŠ nemokamai lankausi kultūros renginiuose” (patikslinimas: ne karantino metu);
• jau 13 metų su onkologine liga gyvenanti menotyrininkė Ruta Ostrovskaja: “POLA konsultacijos padėjo MAN atidaryti parodą”.

Po COVID – 19 gyvenimas nesibaigs, mes ir toliau dirbsime tik dar didesnėm jėgom ir keldami dar didesnius lūkesčius Jūsų gerovei.

AČIŪ!

POLA PROGRAMĖLĖ