POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Laidoje „Sveikatos medis“ – STANO dėkoja POLA

TV8 laidos „Sveikatos medis“ kūrėjai pakalbino atlikėją, dainų ir knygų autorių, muzikos prodiuserį Stanislavą Stavickį – STANO, kurio knyga „Kodėl aš?“ neseniai pasirodė knygynų lentynose. 1 Euras nuo kiekvienos parduotos knygos bus skiriamas POLA.

Stano laidoje atvirauja, kad pagalbą, susirgęs onkologine liga, rado pats, tačiau pradėjęs apie tai kalbėti suprato, kad daugelis žmonių nežino, kur jos ieškoti.

„POLA yra ta organizacija, kuri atkreipia dėmesį, bendrauja, ištiesia pagalbos ranką, turi psichologus, gydytojus. Žmonės į šią organizaciją kreipiasi ir randa atsakymus, o tai itin svarbu. Nors jūsų laidoje pacientai dažniausiai dėkoja gydytojams, aš noriu padėkoti POLA. Ir ne tik dėlto, kad jie man padėjo, bet ir dėl to, kad galėčiau bent šiek tiek prisidėti prie jų gerų darbų“, – sakė STANO.

„Matome, su kokiais iššūkiais susiduria onkologiniai pacientai visame pasaulyje, bet labai svarbu paminėti, kad mūsų pacientai neturi skubėti ir lėkti gydytis į užsienį. Keletą kartų buvome atsivežę gydytojus, profesorius iš Kembridžo. Jie mums pasakė, kad Lietuvoje viską turime tą patį, ką turi ir jie. Be to, pas mus dar ir eilės mažesnės. Galima sakyti, kad 4 atvejais iš 5 Lietuvoje onkologai gali gydyti taip pat gerai, kaip geriausiose ligoninėse. Pavyzdžiui Nacionaliniame vėžio institute (NVI) nesvarbu, kokia liga pacientas sirgtų, jį gydo 14 gydytojų komanda. Manau, kad gydytojams onkologams reikia nuoširdžiai padėkoti“, – laidoje pasakojo POLA prezidentas Šarūnas Narbutas.

Daugiau apie tai skaitykite čia.

POLA PROGRAMĖLĖ