POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Lazdijuose POLA seminaras: „Kokias galimybes pacientui suteikia Lietuvos sveikatos priežiūros sistema?“

Penktadienio popietę Lazdijų raj. savivaldybės bibliotekoje gausiai susirinkusiems dalyviams vedėme seminarą tema „Kokias galimybes pacientui suteikia Lietuvos sveikatos priežiūros sistema?“

Susitikimo metu pristatėme tokias temas, kaip nedarbingumo suteikimo terminai ir išmokos už nedarbingumą, nedarbingumo suteikimas slaugai. Taip pat buvo kalbama apie tai, kokios galimybės yra numatytos, kai visos maksimaliai leidžiamos nedarbingumo dienos yra išnaudojamos. Kalbėjome apie onkologiniams ligoniams skiriamas pašalpas Lazdijų mieste, taip pat apie kitas finansines kompensacijas, kuriomis galima naudotis, sergant onkologine liga ir daug kitų pacientams aktualių klausimų.

Seminare rodyta medžiaga, paruošta remiantis onkologinių ligonių dažniausiai teikiamų klausimų POLAI pagrindu, taigi informacijos pateikimo pagrindinis tikslas yra, kaip galima aiškiau, atsakyti į onkologiniams pacientams dažniausiai kylančius klausimus.

Džiugino pilnutėlė salė, susirinkusiųjų aktyvumas, įžvalgos ir pastebėjimai.

Seminarai organizuojami įgyvendinant ES socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Nepakantumo korupcijai sveikatos priežiūros srityje didinimas“.

POLA PROGRAMĖLĖ