POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Lietuvoje -viešės Robert J. Thomas

Spalio 9-10 dienomis Lietuvoje viešės Jungtinės Karalystės Kembridžo universiteto profesorius, žymus onkologas Robert J. Thomas, daugelio knygų apie gyvenseną, sergant onkologine liga, autorius. POLA šiuo metu intensyvia dirba, kad naujausia profesoriaus knyga „Keep Healthy after Cancer“ dar iki šių metų pabaigos būtų išleista lietuvių kalba.

Knygą profesorius rengė daugiau kaip ketverius metus kartu su 20 ekspertų iš viso pasaulio, joje dar giliau nagrinėjama, kaip mažinti uždegimą, gerinti žarnyno veiklą, stiprinti imunitetą. Kaip sako profesorius, visi šie veiksniai mažina nepageidaujamų procesų riziką. Ši knyga – tarsi praktinių taisyklių rinkinys, suteikiantis skaitytojui galimybę pasirinkti veiksmingą gyvenimo būdą.

Pagrindinė prof. Robert J. Thomas darbo kryptis – onkologinių ligų gydymas ir moksliniai tyrimai. Jis taip pat daug dėmesio skiria nuo vėžio gydomų pacientų mitybai ir gyvensenai. Garsus profesorius dirba onkologu – konsultantu Kembridžo universitetinėje Bedfordo ir Adenbruko ligoninėse, kur specializuojasi krūties, odos, žarnyno ir prostatos vėžio gydyme, o jo parengtas pirmasis Didžiosios Britanijos istorijoje onkologinių ligonių reabilitacijos kursas fizinės mankštos specialistams iki šiol plačiai taikomas visoje šalyje.

POLA PROGRAMĖLĖ