Burnos sveikata iki ligos ir po diagnozės

Kodėl svarbu prieš pradedant gydymą ir jo metu apsilankyti pas gydytoją odontologą ir burnos higienistą?

Lektorė: doc. dr. Kristina Saldūnaitė.

Pristatome Jums pirmąją videopaskaitą iš praktinių patarimų ciklo apie burnos sveikatą iki ligos ir po diagnozės, kurioje doc. dr. Kristina Saldūnaitė pasakoja, kodėl svarbu prieš pradedant gydymą ir jo metu apsilankyti pas gydytoją odontologą ir burnos higienistą.

Burnos sveikata ypač svarbi kiekvienu gyvenimo tarpsiu – svarbi ji ir susirgus onkologine liga. Paskaitoje išgirsite apie pagrindinius veiksnius, sąlygojančius burnos ligų atsiradimą, kodėl svarbu palaikyti tinkamą burnos higieną ir išsaugoti sveikus burnos audinius.

Kviečiame žiūrėti.

Dantų šepetėlių ir dantų pastos pasirinkimo ir naudojimo aspektai

Lektorė: doc. dr. Kristina Saldūnaitė.

Kviečiame žiūrėti antrąją videopaskaitą iš praktinių patarimų ciklo apie burnos sveikatą iki ligos ir po diagnozės, kurioje doc. dr. Kristina Saldūnaitė pasakoja apie dantų šepetėlių ir dantų pastos pasirinkimo ir naudojimo aspektus. Paskaitoje išgirsite praktinių patarimų, kaip pasirinkti tinkamą dantų šepetėlį ir dantų pastą, kaip taisyklingai valyti dantis.

Pristatome Jums trečiąją videopaskaitą iš praktinių patarimų ciklo apie burnos sveikatą iki ligos ir po diagnozės, kurioje doc. dr. Kristina Saldūnaitė pasakoja apie tai, kaip rūpintis burnos sveikata, kaip naudotis tarpdančių šepetėliu, higieniniu siūlu, kaip pasirinkti burnos skalavimo skystį, gelius, pastiles.

Kviečiame žiūrėti.

POLA PROGRAMĖLĖ