Nepageidaujamų simptomų valdymas
POLA mobiliosios programėlės pristatymas: onkologinės ligos ir nepageidaujamų simptomų valdymas
POLA mobiliosios programėlės onkologiniams pacientams pristatymo konferencijoje: Nacionalinio vėžio instituto vadovė prof. Sonata Jarmalaitė pasidalins, kodėl sveikatos programėlėmis besinaudojančių asmenų išgyvenamumo rodikliai yra geresni; POLA direktorė Neringa Čiakienė kalbins NVI Chemoterapijos skyriaus vadovę gyd. onkologę Birutę Brasiunienę, kuri atsakys į šiuos visiems aktualius klausimus:
* kaip galima pasiruošti medikamentiniam gydymui, kad sumažėtų nepageidaujamų poveikių gydymo metu?
* kada ir kuriuos nepageidaujamus poveikius reikėtų išsakyti savo onkologui?
* kaip padėti sau išopėjus burnos gleivinei, dingus apetitui, krentant svoriui, ką daryti nukritus kraujo rodikliams?
* ar galima onkologiniams ligoniams skiepytis?
* ir daugelį kitų – POLA darbuotojas Paulius Povilonis parodo ir išsamiai paaiškina, kaip užsiregistruoti ir naudotis programėle.
Odos vėžys. Nepageidaujamų poveikių valdymas: gydytojo patarimai ir POLA programėlės galimybės
Virtualiame seminare apie odos vėžį Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos gyd. onkologė chemoterapeutė Jūratė Liutkutė dalinasi patarimais, kaip valdyti šios ligos ir jos gydymo sukeltus nepageidaujamas simptomus. Taip pat pristatoma naujiena – pirmoji Lietuvoje išmaniioji sveikatos programėlė, sukurta būtent POLA bendruomenės nariams. Papasakosime, kaip, į pagalbą pasitelkę POLA programėlę, į nepageidaujamų simptomų stebėseną ir valdymą galite labiau įsitraukti ir patys.
Plaučių vėžys: gydytojo patarimai ir POLA programėlės galimybės
Virtualiame seminare apie plaučių vėžį Nacionalinio vėžio instituto gydytoja onkologė chemoterapeutė Laura Norkienė dalinasi patarimais, kaip valdyti šios ligos ir jos gydymo sukeltus nepageidaujamas simptomus, atsako į pacientų dažniausiai užduodamus klausimus. Taip pat pristatoma naujiena – pirmoji Lietuvoje išmaniioji sveikatos programėlė , sukurta būtent POLA bendruomenės nariams. Papasakosime, kaip, į pagalbą pasitelkę POLA programėlę, į nepageidaujamų simptomų stebėseną ir valdymą galite labiau įsitraukti ir patys.
Prostatos vėžys ir lytinė sveikata: gydytojo patarimai ir POLA programėlės galimybės
Tęsiame mūsų virtualių seminarų ciklą, kurių metu kalbame apie šalutinių simptomų valdymą: ką pataria gydytojai ir kaip pacientai patys galėtų aktyviau įsitraukti. Prostatos vėžys ir lytinė sveikata – aktuali, bet, deja, dažnai vis dar nutylima tema. Norime keisti šią situaciją, tad apie tai pakvietėme pakalbėti med. dr. Robertą Adomaitį, urologą – seksualinės medicinos gydytoją. Gydytojas ne tik dalinasi naudingomis žiniomis, bet ir atsako į dažniausiai pacientams kylančius klausimus. Mes priminsime ir paskatinsime išbandyti POLA mobiliąją programėlę, kurioje galite: registruoti onkologinės ligos ir gydymo simptomus, stebėti jų dinamiką bei pasilyginti su kitais pacientais.