POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Nepageidaujamų simptomų valdymas

POLA mobiliosios programėlės pristatymas: onkologinės ligos ir nepageidaujamų simptomų valdymas

Kviečiame Jus į POLA mobiliosios programėlės onkologiniams pacientams pristatymo konferenciją. Joje: – Nacionalinio vėžio instituto vadovė prof. Sonata Jarmalaitė pasidalins, kodėl sveikatos programėlėmis besinaudojančių asmenų išgyvenamumo rodikliai yra geresni – POLA direktorė Neringa Čiakienė kalbins NVI Chemoterapijos skyriaus vadovę gyd. onkologę Birutę Brasiunienę, kuri atsakys į šiuos visiems aktualius klausimus:

* kaip galima pasiruošti prieš medikamentinį gydymą, kad nepageidaujamų poveikių kiekis gydymo metu sumažėtų?

* kada ir kuriuos nepageidaujamus poveikius reikėtų išsakyti savo onkologui?

* kaip padėti sau išopėjus burnos gleivinei, dingus apetitui, krentant svoriui, ką daryti nukritus kraujo rodikliams ?

* ar galima onkologiniams ligoniams skiepytis ?

* ir daugelį kitų – POLA darbuotojas Paulius Povilonis parodys ir išsamiai paaiškins, kaip užsiregistruoti ir naudotis programėle.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA)

Odos vėžys. Nepageidaujamų poveikių valdymas: gydytojo patarimai ir POLA programėlės galimybės

Kviečiame į virtualų seminarą apie odos vėžį. Jame Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos gyd. onkologė-chemoterapeutė Jūratė Liutkutė pasidalins patarimais, kaip valdyti šios ligos ir jos gydymo sukeltus nepageidaujamas simptomus. Taip pat pristatysime naujieną – pirmąją Lietuvoje išmaniąją sveikatos programėlę, sukurtą būtent POLA bendruomenės nariams. Papasakosime, kaip į pagalbą pasitelkę POLA programėlę į nepageidaujamų simptomų stebėseną ir valdymą galite labiau įsitraukti ir patys.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA)

Plaučių vėžys: gydytojo patarimai ir POLA programėlės galimybės

Kviečiame į virtualų seminarą apie plaučių vėžį. Jame Nacionalinio vėžio instituto gydytoja onkologė-chemoterapeutė Laura Norkienė pasidalins patarimais, kaip valdyti šios ligos ir jos gydymo sukeltus nepageidaujamas simptomus, atsakys į pacientų dažniausiai užduodamus klausimus. Taip pat pristatysime naujieną – pirmąją Lietuvoje išmaniąją sveikatos programėlę , sukurtą būtent POLA bendruomenės nariams. Papasakosime, kaip į pagalbą pasitelkę POLA programėlę į nepageidaujamų simptomų stebėseną ir valdymą galite labiau įsitraukti ir patys.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA)

Prostatos vėžys ir lytinė sveikata: gydytojo patarimai ir POLA programėlės galimybės

Tęsiame mūsų virtualių seminarų ciklą, kurių metu kalbame apie šalutinių simptomų valdymą: ką pataria gydytojai ir kaip pacientai patys galėtų aktyviau įsitraukti. Prostatos vėžys ir lytinė sveikata – aktuali, bet dažnai nutylima tema. Norime keisti šią situaciją, tad apie tai pasikvietėme pakalbėti med. dr. Robertą Adomaitį, urologą-seksualinės medicinos gydytoją. Gydytojas ne tik pasidalins naudingomis žiniomis, bet ir atsakys į dažniausiai pacientams kylančius klausimus. Na o mes priminsime ir paskatinsime išbandyti POLA mobiliąją programėlę, kurioje galite: registruoti onkologinės ligos ir gydymo simptomus, stebėti jų dinamiką bei pasilyginti su kitais pacientais.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA)
POLA PROGRAMĖLĖ