POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Parama

Kartu sveikti lengviau! Jūs taip pat galite padėti sergantiems onkologinėmis ligomis, prisidėdami prie paramos POLA veiklai.

Piniginė parama SMS žinute

Naujiena!

POLA veiklai paramą galite skirti SMS žinute.

Siųskite žinutę trumpuoju numeriu 1670, su tekstu:

POLA2 – žinutės kaina – 2 eurai

POLA5 – žinutės kaina – 5 eurai

Visus metus norimą paramos sumą pervesdami į POLA sąskaitą

1. Paramą skirti pervedant pinigus į SEB banką:

 • Sąskaitos nr.: LT 63 7044 0600 0779 8055
 • Banko kodas: 70440, AB SEB bankas
 • Gavėjas: Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijа
 • Įmonės kodas: 302704554

2. Paramą skirti per Paysera bankininkystę:

Norėdami pradėti, spauskite apačioje esantį mygtuką „Paysera”

Donation

Paaukoti

3. Paramą skirti pasinaudojant PayPal apmokėjimo būdu:

Norėdami pradėti spauskite apačioje esantį mygtuką „Paaukoti”

Donation

Paaukoti

4. Paramą skirti pasinaudojant Contribee apmokėjimo būdu:

Norėdami pradėti spauskite apačioje esantį mygtuką „Skirti paramą”

Donation

Skirti paramą

5. Paramą skirti pasinaudojant Stripe apmokėjimo būdu:

Norėdami pradėti spauskite apačioje esantį mygtuką „Skirti paramą”

Donation

Skirti periodinę 5 EUR paramą

Donation

Skirti vienkartinę paramą

6. Tapkite nuolatiniais POLA rėmėjais:

Jūs galite paskirti kasmėnesinę sumą POLAi – periodinė auka. Bet kuriame banko skyriuje arba naudodamiesi e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį. Ją sudarius, kiekvieną mėnesį Jūsų parinkta suma bus pervedama POLA veiklai. Sumas galite rinktis nuo 1 EUR. Kaip sudaryti periodinį mokėjimą? Pasirinkite savo banką ir raskite daugiau informacijos:

Jei šiame sąraše nėra Jūsų banko, susiekite su savo banku ir sužinokite sąlygas.

Būtina nurodyti POLA rekvizitus:

 • Sąskaitos nr.: LT 63 7044 0600 0779 8055
 • Banko kodas: 70440, AB SEB bankas
 • Gavėjas: Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijа
 • Įmonės kodas: 302704554

SVARBU! Pasirinkti paramos trukmę, pavedimo periodiškumą ir aukojamą sumą (pvz., 2023-02-01 – 2024-02-01; kiekvieną mėnesį, 8 EUR).

Auka projektui „Karštoji linija“ www.aukok.lt portale

Auka www.aukok.lt portale – spauskite čia.

Karštoji linija onkologiniams pacientams
Kiekvieną mėnesį 1500 šeimų Lietuvoje gyvenimas pasikeičia, nes jų šeimos nariui nustatoma onkologinė liga. Onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems dažnai prireikia ekspertinės pagalbos, teisininkų rekomendacijų, galinančių padėti išsispręsti jiems aktualius socialinius ir finansinius klausimus. Didelei daliai sergančiųjų ir jų artimųjų būtinos psichologų konsultacijos, gerinančios psichologinę būseną ir emocinę savijautą.

Nepaisant akivaizdaus poreikio, dažnas onkologinis pacientas susiduria su finansiniais sunkumais, sunkiai patenkina būtinuosius poreikius, jau nekalbant apie tokias paslaugas kaip privačios ekspertų konsultacijos. Tyrimų duomenimis, laiku negaunant paramos ir palaikymo, blogėja ne tik onkologinių pacientų gyvenimo kokybė, prastėja ir jų išgyvenamumo rodikliai. POLA, pasitelkdama profesionalius specialistus, suteikia pagalbą daugeliui šeimų.

Šiuo metu POLA teikia šias konsultacijas:
• Teisinės: atsakome į klausimus, susijusius su sveikatos, darbo, socialinės apsaugos, draudimo, paveldėjimo teise;
• Psichologinės: suteikiame onkologiniams pacientams ar jų artimiesiems profesionalią psichologinę paramą, kad gydymo ir sveikimo procesas būtų lengvesnis;
• Gydymo alternatyvų įvertinimas: įvertiname retas būkles, taikomas Vilties programas, klinikinius tyrimus, galimybes gydytis užsienyje;
• Mitybos: jos metu įvertiname paciento ligos diagnozę, aptariame rūpimus klausimus, susijusius su mityba.

Didelė dalis į POLA besikreipiančių asmenų skambina telefonu, skambučių skaičius nuolat auga, o dalis klausimų – kartojasi. Nemaža dalis skambučių yra neatsiliepiami, nes linijos dažnai būna užimtos. Sprendžiant šią problemą, norime vystyti „POLA karštąją liniją“: įdiegti autoatsakiklį su dažniausiai užduodamų klausimų atsakymais. Esant poreikiui, besikreipiantysis bus sujungiamas gyvam pokalbiui su konkretų klausimą kuruojančiu POLA komandos nariu, kuris arba suteiks detalesnę informaciją, arba užregistruos besikreipiantįjį nemokamai specialisto konsultacijai.

„POLA Karštoji linija“ leis pagerinti onkologinių pacientų gyvenimo kokybę, sumažins finansinę naštą, suteiks būtinąją teisinę ir psichologinę pagalbą. Individualios konsultacijos suteiks informacijos apie gyvenseną ir būdus padedančius sveikti ar išlikti remisijoje. Pageidaujantiems bus sudarytos galimybės dalyvauti savanorystės veiklose.

Norėdami paremti projektą spauskite čia.

VERSLUI: kaip galite padėti onkologiniams pacientams

Padedame sveikti daugiau kaip 36 tūkst. Lietuvos šeimų. Tikime, kad sutelkę jėgas galime padėti dar daugiau pacientų, o mūsų balsas, kalbant apie onkologinių pacientų teises, vėžio stigmą visuomenėje skambės dar garsiau.

Pasirinkite Jums labiausiai tinkantį bendradarbiavimo būdą arba aptarkime galimas bendras naujas iniciatyvas.

Pagalbos būdai:

Paremkite mūsų veiklas savo prekėmis ir/ar paslaugomis. Vykdome daug veiklų – nuo tyrimų, edukacinių užsiėmimų, sveikatos raštingumo didinimo iki nemokamų specialistų konsultacijų ir pirmosios išmaniosios POLA programėlės onkologiniams pacientams vystymo. Tad ir pagalbos reikia įvairios. Tikime, kad drauge rastume optimalų būdą, kaip Jūsų prekės, paslaugos ar skiriamas laikas galėtų būti panaudotas kuo prasmingiau.

Tapkite POLA kortelės partneriu. POLA kortelė vienija jau daugiau kaip 36 tūkst. onkologinių pacientų ir 140 partnerių, kurie kortelės turėtojams suteikia nuolaidas. Prisijunkite prie partnerių būrio – Jūsų nuolaida gali reikšmingai palengvinti onkologinių pacientų gyvenimą.

Bendradarbiaukime kuriant Jūsų įmonės tradicijas. Jei skatinate darbuotojus imtis socialinių iniciatyvų, dalyvaujate paramos akcijose, kartu su komanda sprendžiate, kam skirti įmonės paramą – POLA gali tapti Jūsų partneriu, kuris išsamiai papasakos, kam buvo panaudota parama.

Didinkite savo darbuotojų žinias apie vėžio prevenciją. Ar žinote, kad net 50 proc. mūsų sveikatos priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo, o tik 20 proc. lemia genai, aplinka – taip pat tik 20 proc. ir tik 10 proc.  – medicinos bei sveikatos apsaugos kokybė.  Esame parengę Jūsų darbuotojams paskaitą, kokie mitybos, fizinio aktyvumo, gyvensenos įpročiai mažina riziką susirgti vėžiu,  kokios yra siūlomos vėžio prevencijos programos ir kodėl svarbu jose dalyvauti.

Savanorystė. Jei skatinate darbuotojų savanorystę, POLA gali padėti Jūsų darbuotojams išnaudoti jų profesines ir asmenines komeptencijas teikiant prasmingą pagalbą onkologiniams pacientams.

1,2 proc. GPM. Jei nuosekliai remiate pasirinktas organizacijas ir skatinate darbuotojus joms pervesti  1,2 proc. GPM, būsime dėkingi, jei šių organizacijų sąraše atsidurs ir POLA.

Neradote Jums aktualaus pagalbos būdo? Turite daugiau idėjų? Susisiekime ir viską aptarkime – info@pola.lt

Visus savo partnerius viešiname savo interneto svetainėje, socialiniuose tinkluos, POLA naujienlaiškyje.

Skiriant iki 1,2 proc. sumokėto GPM (gyventojų pajamų mokesčio)

Norėdami paskirti 1,2% GPM, tai padaryti galite kasmet iki gegužės 2 d. Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtoje Elektroninio deklaravimo sistemoje https://deklaravimas.vmi.lt

Dėmesio! Nuo 2022 metų GPM paramos skyrimas galimas tik elektroniniu būdu.

Norėdami skirti paramą (internetu):

 • Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos: https://deklaravimas.vmi.lt
  Prisijungę prie sistemos, skiltyje „Deklaravimas“ pasirinkite „Pildyti formą“, prašymą skirti paramą rasite „Dažniausiai pildomų formų“ sąraše
 • Pasirinkite formą FR0512 ir formos pildymo lange spauskite gaublio ikoną
 • Paspaudus gaublio ikoną, atsidarys pirmasis paramos vedlio langas
  Formos lange E2 laukelyje įrašykite POLA paramos gavėjo kodą/identifikacinį numerį: 302704554,
  E4 laukelyje nurodykite 1,2%, t.y. GPM skiriamą dalį, bei kuriam laikotarpiui norite skirti savo paramą.
  SVARBU! E5 laukelyje galima pažymėti, kad paramą skiriate iki 2025 m. Vieno deklaravimo metu 1,2% parama gali būti skiriama konkrečiai organizacijai iš karto penkeriems metams.
  Baigę pildyti formą, spustelėkite laukelį „Pateikti“.
  IŠSAMI GPM PARAMOS SKYRIMO INSTRUKCIJA čia.
  Kaip skirti paramą? Video šioje nuorodoje.
  (Rekomenduojame įsijungti lietuviškus titrus prieš žiūrint)
POLA PROGRAMĖLĖ