POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

POLA apklausoje apie diagnostinius tyrimus sudalyvavo 1207 onkologiniai pacientai

1207 – tiek onkologinių pacientų šiemet sudalyvavo POLA parengtoje diagnostinių tyrimų apklausoje.

Jūsų gausaus dalyvavimo dėka, apklausos rezultatai tapo realiu dokumentu, įgalinančiu POLA atstovauti jūsų interesus konkrečiais, problemų mąstą rodančiais klausimais.

Todėl nuoširdžiai dėkojame visiems apklausos dalyviams už aktyvų įsijungimą ir skirtą savo laiką. Jūsų atsakymus surinkome vos per pora savaičių, o tai tik įrodo temų aktualumą ir poreikį jas kelti į viešumą.

Šiandien mes žinome ir galime garsiai sakyti, kad net trečdalis pacientų tyrimų laukia ilgiau, negu mėnesį.

Deja, bet iš apklausos matyti ir tai, kad vietoj to, jog gydytojai suvaldytų eiles ir rekomenduotų pacientams bent tris įstaigas, kur būtų galima tyrimus atlikti greičiau, tai medikai liepia juos atlikti ten, kur dirba patys. Dėl to, daugelis jūsų yra klaidinami ir galvoja, kad jei rinksitės tyrimus atlikti kitoje įstaigoje, jie bus mokami.

Šiandien gydymo įstaigoms galime pasakyti dar ir tai, kad „klausykit, pas JUS valstybės kompensuojamų tyrimų pacientai ne tik, kad negauna laiku, bet dar ir primoka už gautus.” O primoka už tokius dalykus, kaip specialūs rūbai ar tyrimų įrašymas į diskelį, nors gydanti įstaiga jūsų tyrimus turėtų matyti per e.sveikatos sistemą ir jūsų neturėtų būti prašoma primokėti už jokius diskelius.

POLA PROGRAMĖLĖ