POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

POLA direktorė N.Čiakienė svečiavosi LNK laidoje „Labas vakaras, Lietuva“

Šiandien premjeras Saulius Skvernelis pirmą kartą pasiėmė nedarbingumą ne dėl paskirtų gydymo procedūrų, o dėl to, kad pasijuto blogai. Paprašyti pasidalinti įžvalgomis apie tai, ar darbas ir onkologinės ligos gydymosi procesas yra suderinami, POLA akcentuoja, kad tai yra individualus kiekvieno asmens sprendimas, paciento teisė ir viena iš pasirinkimo galimybių.


Kiekvienam sergančiajam pirminė užduotis yra įveikti ligą, vengti papildomų rizikos veiksnių, tačiau pasirinkimas dirbti ar nedirbti priklauso nuo daugybės aplinkybių bei individualios asmens savijautos ir apsisprendimo. Tai yra, jei jūsų savijauta yra bloga, turbūt, ir darbe nebūsite efektyvūs. O jei jaučiatės pakankamai gerai ir dirbate mėgiamą darbą, kuriame save realizuojate ir jaučiatės naudingas, tuomet galimybė nukreipti savo mintis ir energiją į mėgiamą veiklą jums greičiausiai tik padės sveikti ir lengviau įveikti ligą.


Premjero apsisprendimas kalbėti apie savo ligą yra naudingas mūsų visuomenei, o taip pat ir sergantiems, kuo daugiau šia tema bus kalbama, tuo greičiau išnyks įvairūs su onkologinės ligos diagnoze susiję mitai.
Visą interviu su POLA direktore Neringa Čiakienė galite išklausyti spustelėję čia.

POLA PROGRAMĖLĖ