POLA gegužės naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Gegužę pradėjome pasveikindami ir prisimindami visas Mamas, taip pat sveikinome slaugytojus su jų profesine švente, minėjome melanomos žinomumo mėnesį, tarptautinę moterų sveikatos gerinimo dieną. Paskelbėme POLA bendruomenės narių apklausos apie sveikatos paslaugų kokybę ir prieinamumą rezultatus, džiaugiamės, kad ji sulaukė žiniasklaidos dėmesio. Esame labai dėkingi mus pasiekusia išties didele 6924,52 Eur paramos suma, kurią per balandį „Aukok.lt“ portalo dėka skyrė „Viena sąskaita“ klientai, apmokėdami sąskaitas – nuoširdžiai ačiū visiems parėmusiems! Džiaugiamės suteikę progą POLA bendruomenei išgirsti net du nuotolinius renginius su gydytojomis specialistėmis – visus besiregistruojančių rekordus sumušusią Eglės Karinauskės paskaitą apie maisto papildus, vaistažoles ir vitaminus onkologijoje bei Dainoros Mačiulienės paskaitą apie melanomą ir saugų buvimą saulėje. Mums išties džiugu, kad esate žingeidūs ir noriai dalyvaujate renginiuose, gilinate savo žinias ir dalinatės jomis su kitais.
Mėnesio pabaigoje įvyko pasikeitimų POLA valdyboje – POLA prezidentui Gediminui Žižiui pateikus prašymą dėl sveikatos būklės trauktis iš POLA valdybos, nuo birželio 1 d. POLA prezidentės pareigas pradėjo eiti Virginija Šetkienė, iki šiol buvusi viceprezidente. Nuoširdžiai dėkojame Gediminui už su atsidavimu dirbtus darbus, tikėjimą, kad drauge galime pagerinti pacientų galimybes sveikti, veiksmingai atstovauti ir ginti jų interesus. Tikime, kad jis neatitrūks nuo POLA gyvenimo ir toliau savo patarimais ir įžvalgomis prisidės prie mūsų organizacijos veiklų.
Prasidėjusi vasara, artėjanti Tėvo diena, tedovanoja visiems šviesaus laiko pabūti drauge, šeimos ir artimųjų rate. Nepamirškime Tėveliams priminti rūpintis savo sveikata. Paraginkime juos dažniau pagalvoti apie savo sveikatą ir kasmet pasidovanoti sau patikrą pas gydytoją, net jei nieko blogo ir nejaučia. Jau iškeliavusius į Amžinybę Tėvelius prisimename maldoje – mūsų širdyse Jie gyvi visada.

Naujienlaiškį kviečiame skaityti čia.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

2023-06-03

POLA PROGRAMĖLĖ