POLA įteiktas „Auksinio angelo“ apdovanojimas

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijai (POLA) savaitgalį, liepos 10 d., Vilkaviškio katedroje vykusioje onkologinių ligonių asociacijos „Viltis“ surengtoje šventinėje popietėje „Auksinis angelas 2020“, įteiktas specialus apdovanojimas – „Auksinis angelas“ už indėlį siekiant kuo geresnių sąlygų sveikatos sistemoje onkologiniams pacientams.

Apdovanojimas įteiktas renginyje dalyvavusiems POLA direktorei Neringai Čiakienei, valdybos nariui Šarūnui Narbutui, POLA kortelės vadovei Jolitai Vyšniauskienei, kurie dėkojo už įvertinimą ir kvietė išlikti susitelkus onkologinių pacientų bendruomenę, nes tik taip galima pasiekti kuo geresnių rezultatų.

„Nuoširdžiai dėkoju POLA bendruomenės vardu už gautą nominaciją ir įvertinimą, kuris skirtas visai bendruomenei, nes be Jūsų – nebūtų mūsų. Visi kartu mes esame stipri jėga, galinti eiti tik pirmyn ir siekti užsibrėžtų tikslų kovojant dėl kuo geresnių sąlygų šalies sveikatos sistemoje onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms“, – sako Š. Narbutas. 

Taip pat POLA dėkoja onkologinių ligonių asociacijos „Viltis“ vadovui Kaziui Bagušiui ir visai komandai už surengtą šventinę popietę bei organizacijos aktyvumą, buriant vietinę bendruomenę Vilkaviškio krašte.

Buvo aukojamos ir Šv. Mišios už onkologinius ligonius, jų šeimas ir asociacijos rėmėjus. Jų metu katedros dekanas Virginijus Gražulevičius pašventino ,,Vilties” asociacijos vėliavą ir teikiamas nominacijas.

2021. 07.12

POLA PROGRAMĖLĖ