POLA kovo naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Praėjęs kovas mums buvo gausus įvairių susitikimų – tiek darbinių, tiek švietėjiškų. Įvyko POLA visuotinis susirinkimas, kurio metu aptarti 2022 metų veikla, pasiekimai ir planuojami darbai 2023 metais, patvirtintos 2022 metų veiklos ir finansinė ataskaitos. Nekasdienių akimirkų, apjungiančių tiek medikus, tiek pacientus suteikė Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įvykusios gydytojos Birutės Brasiūnienės sudarytos knygos „Medikamentinės vėžio terapijos raida“ sutiktuvės. Išties, svarbu, kad dienos šviesą išvydo knyga, apimanti visą medikamentinio vėžio gydymo Lietuvoje evoliuciją. Džiugu, kad knygoje skirta dalis ir pacientų balsui, jų atsiliepimams, patirčiai, prisiminimams, POLA veiklai.
Toliau tęsėme nuotolinių seminarų ciklą, šį mėnesį didelio susidomėjimo sulaukė gydytojos chemoterapeutės Dainoros Mačiulienės įtaigiai, suprantamai ir nuosekliai pateiktas hiperterminės intraperitoninės chemoterapijos,kuri taikoma pilvo ertmėje esančių navikų gydymui, pristatymas. 
Šį mėnesį taip pat buvo minimas kolorektalinio vėžio žinomumo mėnuo, kvietėme skirti dėmesio savo ir artimųjų sveikatai ir dalyvauti prevencinėje storosios žarnos vėžio programoje. 
Belaukdami šv. Velykų, susitelkime geriems darbams, skirkime dėmesio ne tik namų, bet ir savo sielos švarai, laikui tyloje, susikaupime prieš Didįjį Prisikėlimą.

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti čia.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ