POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

POLA mokymai Jonavoje

Vasario 19d, Jonavoje įvyko POLA organizuojami mokymai. Kadangi susidomėjimas mityba ir fiziniu aktyvumu didelis, kartojame juos, kai tik susidaro nauja pacientų grupė.

Pirmoje dalyje aptarėme pagrindinius onkologinių pacientų mitybos principus, pasidalintome įžvalgomis apie atskirų produktų naudą, pavyzdžiui, kas yra mitai? Diskutavome tema: maistas – vaistas ar nuodas? Pabaigoje gydytojas dietologas Edvardas Grišinas atsakė į dominančius pacientų klausimus.

Antroje dalyje nuo teorijos perėjome prie praktikos. Trenerė, žinoma lengvaatletė, ilgametė šalies trišuolio rekordininkė Virginija Grigaitė Petkevičienė papasakojo apie fizinio aktyvumo naudą organizmui, paaiškino kodėl būtent jėgos pratimai yra naudingi onkologiniams pacientams, davė daug praktiškų patarimų, kaip teisingai sportuoti ir kaip atsisėdus ant sofutės gali greitai prarasti naudą, gautą treniruotės metu.

Po rekomenduotų ir pademonstruotų jėgos pratimų lektorę užgriuvo aibė klausimų. Ačiū lektoriams už kantriai dalinamus atsakymus.

Dėkojame Jonavos rajono savivaldybės viešajai bibliotekai už suteiktą erdvę užsiėmimams.

Projektą iš Europos Sąjungos lėšų įgyvendina POLA.

POLA PROGRAMĖLĖ