POLA pateikė kandidatūrą į NVI steigiamą Pacientų tarybą

POLA, atsakydama į Nacionalinio vėžio instituto (NVI) kvietimą, informavo, kad POLA atstove naujai steigiamoje NVI pacientų taryboje bus POLA direktorė Neringa Čiakienė.

Neringa Čiakienė yra onkologinio paciento artimoji, taip pat jau daugiau kaip 10 metų aktyviai dalyvauja didžiausios pacientų organizacijos Lietuvoje – POLA veikloje, pastaruosius 5 metus yra POLA direktorė.

POLA nuolat palaiko ryšį su savo pacientų bendruomene, kuri per mėnesį paauga apie 900 asmenų, tiek pateikdama jiems informaciją aktualiausiais klausimais, tiek kviesdama išsakyti savo nuomonę bei rūpimus klausimus įvairiose apklausose.

Kadangi NVI paslaugas gauna didžioji POLA bendruomenės dalis (tą rodo ir 2023 m. atlikta POLA apklausa), N. Čiakienė sieks, kad NVI pacientų taryboje būtų aptariami skirtingi pacientams aktualūs klausimai, kuriuos identifikuos ne remiantis asmenine patirtimi ar nuomone, o POLA bendruomenės narių pastebėjimais.

Siekdami didinti asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę NVI ir vystant NVI bei pacientų partnerystę, Institutas kviečia teikti savo kandidatūrą darbui Pacientų taryboje pirmajai trijų metų kadencijai. Plačiau – kvietimas šioje nuorodoje.

2024-02-08

POLA PROGRAMĖLĖ