POLA pateikė kandidatus į Komisijas, priimančias sprendimus dėl vaistų kompensavimo

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) rugpjūčio mėn. gavo LR Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) kvietimus į Komisijų, priimančių sprendimus dėl vaistų kompensavimo, sudėtį deleguoti naujus asmenis vietoj dvejų metų kadenciją baigiančių POLA atstovių.

•  2021 m. rugpjūčio 16 d. raštu POLA į Apeliacinės komisijos skundams dėl Vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių kompensavimo ir Labai retų žmogaus sveikatos būklių gydymo išlaidų kompensavimo komisijų sprendimams nagrinėti sudėtį vietoje POLA teisininkės Faustos Šimonėlytės pateikė POLA valdybos nario gydytojos Jurgos Misevičienės kandidatūrą.

•  2021 m. rugpjūčio 26 d. raštu POLA į Vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių kompensavimo komisijos sudėtį vietoje POLA direktorės Neringos Čiakienės pateikė POLA valdybos nario gydytojo Ričard Cervin kandidatūrą.

Gydytoja Jurga Misevičienė aktyviai veikia nevyriausybiniame sektoriuje, ypač prisidėdama prie visuomenės informavimo ir mokymų organizavimo inkontinencijos tematika, nuo 2010 m. yra VšĮ „Inkocentras” vadovė. Deleguojama atstovė vykdo pacientų konsultavimą, prisideda prie projektų ir straipsnių rašymo bei renginių visuomenei organizavimo, taip pat yra aktyviai įsitraukusi į teisėkūros klausimus dėl medicinos priemonių kompensavimo ir jų kokybės užtikrinimo.

Gydytojas Ričard Cervin yra šeimos gydytojas, turintis ilgametę ir tarptautinę praktiką medicinos srityje, taip pat klinikos „Medicina Generalis“ vadovas, nuo 2018 m. Lietuvos paliatyviosios medicinos draugijos valdybos narys; o nuo 2019 m. kovo 2 d. POLA valdybos narys, atsakingas už asociacijos ir onkologinių pacientų interesų atstovavimą sveikatos priežiūros institucijose.

2021-08-26

POLA PROGRAMĖLĖ