POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

POLA pristato (S)VEIKIMO KALENDORIŲ

Šiame laike norisi atkreipti dėmesį į tai, ko yra per daug ir ko per mažai. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog per daug yra nerimo. Tačiau gilinantis į nerimo priežastis, aiškėja, jog pastarosiomis savaitėmis didžioji dalis informacijos yra ta, kuri ne tik supažindina su naujienomis, bet kartu gąsdina, erzina, pykdo, nuvilia, liūdina ir stumia mus į bejėgystę bei neviltį (nuolatinis domėjimasis aktualijomis apie COVID-19 ir iš to kylančiomis grėsmėmis augina mūsų nerimą, o neigiamos mintys ir jausmai tą nerimą maitina).

Šiame kontekste skirtingai išgyvename kontrolės praradimo jausmą, kuomet nebesijaučiame stiprūs ir galintys. Jei informacija, kurią kasdien girdime, verčia gūžtis ir slėptis bei kelia baimę, ar pasikeis jūsų galia, jei sužinosite daugiau dalykų, kurių negalite kontroliuoti? Tad yra prasminga grįžti prie to, kas nuo jūsų priklauso.

Iš tiesų esate atsakingi už pasirūpinimą savimi: grįžimą į balansą ir psichologinės pusiausvyros išlaikymą. Juk žmonėms, kaip ir gėlėms netinka nei perlaistymas, nei sausra. Prisiminkite, kas jus stiprino iki šiol, kėlė juoką, ramino, palaikė, dovanojo artumą. Ieškokite savyje stiprybių, kurios ne kartą padėjo atlaikyti sunkumus.

Šiandien Jums pristatome (S)VEIKIMO kalendorių, kuris kasdien kvies keliauti link psichologinės pusiausvyros. Tikimės, jog kalendoriuje pateiktos mintys bei užduotys Jus stiprins ir suteiks galimybę gerinti savo emocinę savijautą, o įtampai sukilus nerimas atras kryptį ir bus suvaldytas.

(S)veikimo kalendoriaus ieškokite POLA prieš vėžį paskyroje.

POLA PROGRAMĖLĖ