POLA vasario naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Žengdami į pavasarį, dar skirkime keletą minučių prisiminti tik ką pasibaigusiam vasariui, kuris pasaulyje minimas kaip vėžio žinomumo mėnuo, siekiant ne tik atkreipti dėmesį į onkologinių susirgimų prevenciją ir profilaktiką, bet ir būtinybę pagerinti onkologinių ligų gydymo efektyvumą, prieinamumą, sergančiųjų gyvenimo kokybę.

Mėnesį pradėję nuo naujos POLA pacientų gidų programos „Pacientai pacientams“ pristatymo, šiandien skaičiuojame per mėnesį sulauktus skambučius ir dėkojame daugiau nei šešiasdešimčiai naujųjų POLA savanorių, kurių atvirumo ir geranoriškumo dėka atsivėrė taip reikalinga galimybė savitarpio emocinei pagalbai, pasidalinant savo nerimu, užduodant klausimus, pasiteiraujant patarimų ir įžvalgų iš tų, kurie jau yra įveikę ar vis dar tęsia kelionę per onkologinę ligą. Primename, kad kreiptis į pacientų gidus gali tiek susirgusieji onkologine liga, tiek jų artimieji, o savanorių kontaktai skelbiami pola.lt svetainėje. 
Vasaris buvo dedikuotas ir tulžies pūslės ir latakų vėžio žinomumui – dėkojame gydytojai chemoterapeutei Dainorai Mačiulienei už nuotolinę paskaitą šia tema bei visiems dalyvavusiems. Šį mėnesį taip pat kvietėme nepamiršti rūpintis burnos sveikata, kad laiku pastebėję pokyčius nepražiūrėtume klastingos ligos.

Tikimės, kad praūžus Užgavėnėms ir Kaziuko mugei  žiema nebeužsibus ir jau tuoj galėsime patirti taip laukiamo pavasarįo atgaivą ir šilumą. Būkime budrūs ir aktyvūs, rūpindamiesi savo ir artimųjų sveikata.

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti čia.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ