POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Š.Narbuto atsakymai dėl STT vykdomo tyrimo

Dalinamės Šarūno Narbuto pozicija dėl STT vykdomo tyrimo:

– 300 tūkstančių regentų, dėl kurių ir yra šis tyrimas pradėtas, Lietuva juos įsigijo ženkliai pigiau nei visos kitos valstybės. Jei skaičiuosime vieno reagento kainą čia, pagal tą sutartį, buvo 17 eurų, kitus, mano žiniomis, buvo nuo 20 iki 24 eurų. Ir skaičiuojant tuos kiekius, Lietuva sutaupė nuo 600 tūkstančių iki 2 milijonų eurų.

Tai yra komercinio atstovavimo atlygis, pagrįstas sutartimi, kurią vykdžiau su individualios veiklos pažyma pagal tinkamai išsiimtus kodus, sudaręs sutartį, išrašęs sąskaitas, pats savo iniciatyva tuos dokumentus, pagrindžiančius lėšų kilmę pateikęs bankui, pridėdamas sutartis, sąskaitas.

Atrodo, kad bet kokia teisėta Lietuvoje vykdoma ūkinė veikla gali lemt, kad pas tave pasibels. Tyrimą vertinu kaip STT teisinį eksperimentą.

Suprasdamas, kad esamomis sąlygomis negali tinkamai eiti POLA prezidento pareigų ir siekdamas apsaugoti POLA reputaciją, Šarūnas Narbutas svarsto galimybę trauktis iš POLA prezidento pareigų ar laikinai jas sustabdyti. Galutinį sprendimą dėl to priims POLA valdyba, kurios narių susirinkimas bus šaukiamas artimiausiu metu.

Išsamų interviu su Š. Narbuto paaiškinimais ir atsakymais į klausimus rasite paspaudę čia.

2020 07 22

POLA PROGRAMĖLĖ