Skirkite 1,2% GPM paramą POLA – kad prieš vėžį laimėtų gyvenimas

Jau 10 metų POLA padeda prieš vėžį laimėti gyvenimą. Šiandien vienijame ne tik 28 tūkst. onkologinėmis ligomis sergančiųjų, bet ir jų šeimų bendruomenę Lietuvoje, kuriai teikiame tikslinę pagalbą. Pastaruoju metu neišvengiamai dalį laiko ir pastangų skiriame, kad nuo karo negandų bėgantys Ukrainos žmonės gautų jiems reikalingą gydymą ir pagalbą.

Prašome Jūsų prisidėti prie POLA veiklos skiriant 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramą, kurią paskirti galite Jūs arba Jūsų artimieji, jeigu pildote metines pajamų deklaracijas.

PAREMTI GALITE KELIAIS BŪDAIS:

  • Skirti 1,2 proc. GPM, prisijungus prie Elektroninio deklaravimo sistemos: https://bit.ly/3kIZ0iK
    POLA paramos gavėjo kodas: 302704554
  • Siųsti SMS žinutę tel. Nr. 1670, įrašant:
    – POLA2 – auka 2 Eur
    – POLA5 – auka 5 Eur
  • Daugiau paramos būdų: https://pola.lt/parama/


Jūsų atsiliepimai ir padėkos laiškai rodo, kad mūsų teikiama pagalba einant ligos pažymėtu gyvenimo keliu itin reikalinga kiekvieną dieną – ar tai būtų kelionė į gydymo įstaigas, naudojantis 80 proc. nuolaida viešajam transportui, ar vaistų, gydymo, sveikatinimo paslaugų bei prekių įsigijimas su nuolaida, nemokamas konsultavimasis su specialistais socialiniais, teisiniais, mitybos ar gydymo alternatyvų įvertinimo klausimais, ar lankymasis nemokamuose kultūros renginiuose, edukaciniuose seminaruose, terapiniuose užsiėmimuose. Esame šalia Jūsų kasdien – atsakinėdami į Jūsų laiškus ar bendraudami telefonu ir tikime, kad mūsų atliekami darbai ir toliau Jums yra reikalingi.

Nuoširdžiai tikimės Jūsų palaikymo ir iš anksto dėkojame!

2022-03-17

POLA PROGRAMĖLĖ