Nauja onkologinius pacientus vienijanti draugija Utenoje

” – Kaip smagu, kad vis daugiau skirtingų Lietuvos regionų atsiranda onkologinius pacientus vienijančios draugijos. Tačiau ši POLA iniciatyva ir liktų tik siekiu, jei neatsirastų drąsių, atsidavusių, linkusių savo laiką kitiems dovanoti žmonių, tokių kaip Stanislava Mickevičienė, kuri kartu su bendramintėmis Angele Kaušyliene ir Zita Kovzoviene, parengė būtinus dokumentus ir balandžio mėn. įregistravo onkologinių ligonių asociaciją „Vilties kelias“, – taip vakar, gegužės 8 dieną, Utenos kūrybinių industrijų centre Taurapilis vykusiame pirmajame tik ką įsteigtos organizacijos susitikime kalbėjo POLA direktorė Neringa Čiakienė.

POLA kortelės projekto vadovė Jolita Vysniauskiene gausiai į salę susirinkusiems uteniškiams ne tik detaliai pristatė POLA bendruomenei teikiamas paslaugas, bet ir pasidalino praktiniais kitų draugijų veiklos pavyzdžiais.

Tuo tarpu kortelės koordinatorė Irena Švedienė išrašė ne vieną POLA kortelę.

Labai naudingas ir šiltai sutiktas buvo praeitais metais įsisteigusios Vilkaviškio onkologinių ligonių asociacijos „Viltis” vadovo Kazio Bagušio pranešimas apie jų kelią steigiant ir vystant savo draugijos veiklą, po kurio sekė tolimesnio asociacijos „Vilties kelias“ veiklos plano aptarimas ir diskusijos veiklos klausimais.

Tikimės, kad Utenos rajono savivaldybė visokeriopai rems naujai įsteigtos draugijos veiklą, bei artimiausiu metu Tarybos posėdyje priims sprendimą dėl 80 proc. nuolaidos taikymo vykstant vietinio susisiekimo ir priemiestiniais maršutais.

Norintiems prisijungti prie draugijos veiklos – kontaktai pasiteiravimui:
Stanislava Mickevičienė,
tel. nr. +370 675 13225 . el.paštas: viltieskelias.utena@gmail.com

Renginio organizavimo išlaidos finansuotos SADM finansuojamo projekto „Su POLA kartu prieš vėžį“ lėšomis.

POLA PROGRAMĖLĖ