Prekių pristatymas ir grąžinimas

PRISTATYMAS
Prekės išsiunčiamos per 7 dienas nuo gauto apmokėjimo dienos.

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.

Pasirinkite jums patogų prekių pristatymo būdą:

 • Pristatymas į LP EXPRESS terminalus:
  • Pristatymo trukmė: per 7 d.d.
  • Pristatymo mokestis:  3 Eur
  • Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB LP EXPRESS. Apie siuntą, atvykusią į terminalą, būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 72 val. bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.
  • SVARBU. Jūsų užsakymas siuntų savitarnos terminale saugomas 3 dienas. Po 3 dienų užsakymas bus grąžintas siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į LP EXPRESS pašto terminalą tik po papildomo pristatymo išlaidų apmokėjimo.
 • Pristatymas į LIETUVOS PAŠTO skyrių:
  • Pristatymo trukmė: per 14 d.d.
  • Pristatymo mokestis: 2 Eur
  • Pasirinkus pristatymą į Lietuvos pašto skyrių, prekės bus pristatytos į artimiausią Jūsų nurodytam adresui pašto skyrių ne vėliau kaip per 5 darbo dienas. Apie atėjusią siuntą būsite informuoti specialiu Lietuvos pašto pranešimu, kurį rasite savo pašto dėžutėje. Užsakymą iš pašto skyriaus galėsite atsiimti per 14 kalendorinių dienų. Vykdami atsiimti siuntos, nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.
  • SVARBU. Jei per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo pateikimo negavote pranešimo iš pašto apie atėjusią siuntą, prašome kreiptis į mus: parduotuve@pola.lt
 • Pristatymas gavėjo adresu:
  • Pristatymo trukmė: per 14 d.d.
  • Pristatymo mokestis: 3 Eur
  • Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „LP EXPRESS.
  • Vilniuje ir Kaune galite pasirinkti pristatymo laiką – darbo valandomis, po darbo valandų ar šeštadienį. Pristatymo laiką galite pasirinkti užsakymo pateikimo metu. Jei nurodėte konkretų laiką, kada siunta turėtų būti pristatyta, užtikrinkite, kad kurjeris tuo metu nurodytu adresu Jus rastų.
 • Tarptautinės siuntos
  • Prekes greitai ir saugiai pristatome į visas šalis.
  • Pristatymo trukmė: iki 5 darbo dienų (ne Europos Sąjungoms šalims gali trukti iki 14 darbo dienų)
  • Pristatymo mokestis: 8,50 Eur

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

2. Pirkėjas, pasinaudodamas Taisyklių 12.1 punkte nurodyta teise, praneša apie grąžinamą prekę elektroninio pašto adresu parduotuve@pola.lt. Elektroninio laiško „Subject” eilutėje Pirkėjas nurodydamas prekių įsigijimo dokumento numerį bei prierašą „Grąžinamos prekės” ir grąžinimo priežastį (prekės trūkumą ar kitą priežastį) dėl kurios įsigyta prekė netenkina vartotojo. 

3. Pirkėjas savo pasirinkimu turi teisę per Civilinio  kodekso 6.338 straipsnyje nurodytą terminą išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui Prekės trūkumų pašalinimui, nekokybiškų prekių pakeitimui ar grąžinimui.

4. Pirkėjui grąžinant/keičiant prekes Pirkimo pardavimo taisyklių 1 punkte nurodytu atveju, būtina laikytis šių sąlygų:

4.1 Pageidautina, bet nebūtinai, kad Prekė būtų originalioje tvarkingoje pakuotėje arba taip pat saugiai supakuota;

4.2. Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

4.3. Prekė turi būti švari;

4.4. Prekės tinkamumo naudoti terminas neturi būti pasibaigęs;

4.5. Prekė nebuvo naudojama, nesugadinta, išsaugotos jos vartojamosios savybės ir turi būti nepraradusi savo prekinės išvaizdos dėl Pirkėjo kaltės (išskyrus išvaizdos pakitimus, kurie yra neišvengiami norint apžiūrėti prekę);

4.6. pateikiamas rašytinis prašymas nurodant pageidavimą grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus, jei prekė negali būti pakeista kokybiška preke, pakeisti prekę kokybiška preke, ištaisyti prekės trūkumus;

4.7. pateikiamas prekės įsigijimą patvirtinantis dokumentas (kasos kvitas, sąskaita faktūra, prekės priėmimą patvirtinantis dokumentas).

5. Prekių siuntimo/pristatymo išlaidas, išlaidas apmoka Pirkėjas.

6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

7. Pardavėjas elektroniniu paštu per 14 dienų informuoja Pirkėją apie tai, ar jo grąžinta prekė atitiko aukščiau išvardintas sąlygas.

8. Pirkėjas, norėdamas grąžinamas prekes pakeisti kitomis prekėmis, Pirkimo pardavimo taisyklių 2. punkte nurodytame elektroniniame laiške turi nurodyti norimų prekių pavadinimus arba nuorodas bei priežastis, dėl kurių šios prekės yra grąžinamos.

9. Pardavėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo Pirkėjo grąžintą nekokybišką prekę, jei nėra Pirkėjo prašymo Prekę pakeisti kita kokybiška Preke ir grąžinta Prekė atitiko aukščiau išvardintas grąžinimo sąlygas, grąžina Pirkėjui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas. Grąžindamas Pirkėjui visas sumokėtas sumas, Pardavėjas turi naudoti tokį pat mokėjimo būdą, kokį naudojo Pirkėjas mokėdamas Pardavėjui, nebent Pirkėjas aiškiai sutiko dėl kitokio būdo ir jeigu Pirkėjas nepatiria jokių kitų papildomų išlaidų.

10. Kai Pirkėjas grąžina pristatytas prekes, prekių pristatymo išlaidos jam nėra grąžinamos.

11. Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės nėra grąžintos Pardavėjui. Apie tai, kad Pardavėjas gavo grąžinamas prekes, Pirkėjas yra informuojamas elektroniniu laišku.

12. Pirkėjas atsako tik už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl Pirkėjo neteisėtų veiksmų ar neveikimo

PRIVATUMO POLITIKA IR ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

1. Tvarkydamas asmens duomenis Pardavėjas vadovaujasi duomenų subjektų teises reguliuojančiais Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančiais norminiais teisės aktais elektroninės prekybos, duomenų subjektui sutikus, tiesioginės rinkodaros ir apklausų, konkursų, žaidimų vykdymo tikslais. Daugiau galite sužinoti Privatumo politika.

2. Registruodamasis pola.lt parduotuvėje ir pirkdamas prekes, patvirtina, kad išsamiai susipažino su pola.lt parduotuvės Privatumo politika bei pateikdamas pola.lt parduotuvei savo duomenis Pirkėjas sutinka, kad pola.lt parduotuvė valdytų ir tvarkytų Pirkėjo pateiktus asmens duomenis arba kitokią gautą informaciją ir naudotų tokią informaciją pola.lt parduotuvės paslaugų teikimui bei pirkimo-pardavimo sutarties vykdymo tikslams Taisyklėse nustatytomis sąlygomis.

KNYGŲ INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

1. Nuosavybės teisė į knygas, įskaitant ir el.knygas, turinį nesuteikiama bei jokios autoriaus turtinės teisės bei kita intelektinė nuosavybė į suteikiamą naudotis knyga, įskaitant el.knygas, Pirkėjui neperduodama ir nesuteikiama. Niekas neturi būti aiškinama taip, kas suteiktų Pirkėjui kokias nors autorių ar nuosavybės teises į knygas, įskaitant el.knygas.

2. Visa intelektinė nuosavybė į knygos, įskaitant el.knygas, turinį yra saugoma  autorinių teisių, prekės ženklų, patentų ir kitos intelektinės nuosavybės įstatymų (apibendrinant, “Intelektinės nuosavybės įstatymai”). Bet koks knygos ar el. knygos ar jos dalių kopijų darymas, platintinimas, atgaminimas bet kokiu būdu ir forma ir naudojimas ją bet kokiais kitais būdais nei nurodyta Pirkimo-pardavimo sutartyje bei galiojančiuose teisės norminiuose aktuose, gali  pažeisti intelektinės nuosavybės įstatymus.

3. Knygos ar el. knygos yra skirtos tik Pirkėjo asmeniniam naudojimui. El. knygos skirtos naudotis tik Pirkėjo turimuose el. knygos skaitymo įrenginiuose skaitymui.

4. Pirkėjas negali jokiu būdu, jokiomis priemonėmis, bet kurioje teritorijoje kopijuoti, publikuoti, perduoti,  keisti, pritaikyti, kurti išvestinius darbus, nuomoti, skolinti, parduoti, perleisti, platinti, licencijuoti, perkonstruoti ar kitaip modifikuoti knygą ar el.knygą.  Draudžiama panaikinti el. knygos apsaugą, pašalinti el. knygos pavadinimą, viršelį, šriftų rinkinį ir (arba) kitus su el. knygos turiniu susijusius elementus.

5. Pirkėjas pareiškia ir  įsipareigoja nenaudoti knygos ar el. knygos tokiu būdu, kad būtų pažeidžiamos autoriaus turtinės ar kitos intelektinės nuosavybės teisės į el. knygą bei pasižada neperduoti jų jokiems tretiesiems asmenims, nesudaryti sąlygų tretiesiems asmenims jokiu būdu pasinaudoti el. knyga.

6. Jeigu Pirkėjas netinkamai naudojasi (nesilaikydamas šios sutarties sąlygų) knyga ar el. knyga,  Pirkėjas atlygina dėl to leidėjo, Pardavėjo ir (arba) trečiųjų asmenų patirtus visus tiesioginius ir netiesioginius nuostolius. Tokį reikalavimą visi nurodyti asmenys Pirkėjui turi teisę pareikšti bet kuriuo metu, nes šios sutarties sąlygos lieka galioti visą knygos ar el. knygos naudojimosi laikotarpį bei visą laikotarpį, kol bus tinkamai atlyginti leidėjo, Pardavėjo ir (arba) trečiųjų asmenų patirti nuostoliai.

7. El. knygos leidėjas ir (arba) Pardavėjas nėra atsakingi už žalą, atsiradusią dėl netinkamo naudojimosi el. Knyga.

POLA PROGRAMĖLĖ