Gyvensenos mokymai pacientams ir jų artimiesiems Marijampolėje

Šiandien, gegužės 10 dieną, Marijampolėje vyko mokymai pacientams ir jų artimiesiems apie gyvenseną sergant onkologinėmis ligomis, į kuriuos susirinko daugiau nei šešios dešimtys Marijampolės ir jos apylinkių gyventojų. Kad mokymų tema yra aktuali liudija tai, kad atėjo ne tik visi užsiregistravę, bet ir papildomi asmenys, ir į salę net du kartus teko nešti papildomų kėdžių.

Seminaro metu Dainora Mačiulienė, LSMU Kauno klinikų chemoterapinės onkologijos gydytoja rezidentė, siekė padėti atsakyti į mūsų visuomenėje plačiai diskutuojamus ir daug painiavos keliančius klausimus apie žinias ir priemones, padedančias kelionėje per vėžį .

Sergančiųjų lėtinėmis ligomis fizinio aktyvumo specialistė ir trenerė Virginija Petkevičienė pateikė daugybę argumentų ir pavyzdžių apie fizinio aktyvumo svarbą sergant onkologine liga.

Giedrė Strumilienė, gyvensenos medicinos specialistė, socialinių grupių, skirtų lėtinėmis ligomis sergantiems, įkūrėja, pasakojo apie maistą onkologinės ligos akivaizdoje.

Dėkojame lektorėms už įdomius, moksliniais tyrimais, faktais ir įrodymais bei asmenine patirtimi paremtais pranešimais, skirtais padėti pacientams sau sveikti, auditorijai – už aktyvumą ir dešimtis klausimų, Visuomenės sveikatos biurų asociacijai ir Marijampolės visuomenės sveikatos biurui už bendradarbiavimą.


Kiti artimiausi analogiško turinio mokymai – 05 22 – Kėdainiuose, 05 23 Kupiškyje, 06 06 Gargžduose, 06 07 Tauragėje, 06 08 – Šilutėje.

POLA PROGRAMĖLĖ