Bendrystė su „WoW university” – vartai bendruomenės moterų įgalinimui

Birželio 4 d. Sapiegų rūmuose vykusi jau penktoji WoW University diplomų įteikimo šventė, kurioje tarp gausaus būrio studijas baigusių studentų – ir POLA bendruomenės moterys, kurios arba pačios eina onkologinės ligos keliu, arba augina sergančius vaikus. Ši šventė pažymėjo ir penkmetį besitęsiančią POLA ir WoW University partnerystę. Tai yra nuostabus pavyzdys, kaip dvi nevyriausybinės organizacijos veikdamos drauge, gali geriau pasiekti savo tikslų: POLA gali pasiekti būtent tas moteris, kurioms stipendijas siekia skirti WoW, o WoW, dovanodamas motyvacinius mokymus, padeda mūsų bendruomenės narėms atsitiesti, įgyti naujų žinių, įgūdžių bei įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, ateitimi.

„Panelinėje diskusijoje, pokalbiuose po renginio girdėdama toliau vystomas mintis, pasisakymus, atliepiančias mano pasakytiems žodžiams, kad užuot sakę „viskas bus gerai”, paklauskite, gal einančiajam onkologinės ligos keliu reikia Jūsų konkrečios pagalbos, džiaugiausi, kad pavyko pasiekti, paliesti širdis. Puodas namuose išvirtos sriubos, ar į kiną drauge su savaisiais pasiimti kolegės, keliaujančios per chemoterapiją, vaikai, – galimi tokios praktinės pagalbos pavyzdžiai”, – sako POLA direktorė Neringa Čiakienė.

Sveikiname absolventes ir dėkojame WoW University už atveriamas galimybes daug išgyvenimų ir iššūkių patiriantiems žmonėms.

Nuotraukos I. Gelūno/ K. Jasudaitės/ ir M.S.

2024-06-04

POLA PROGRAMĖLĖ