POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Transporto nuolaida

Onkologine liga sergančius pacientus kviečiame registruotis ir atvykti į grupinius užsiėmimus, kuriuos veda ilgą laiką su onkologiniais pacientais dirbančios psichologės Aušra Laurynaitė ir Živilė Daunoravičienė.

Užsiėmimų metu pacientams suteikiamos naudingos įžvalgos ir patarimai apie tai, kaip apie savo ligą kalbėti su artimais žmonėmis, draugais ir kolegomis, kaip apie sveikatos būklę informuoti darbdavį, kaip prisitaikyti prie pokyčių susirgus ir padėti sau. Sudaroma saugi erdvė atsiverti, išsikalbėti ir užduoti rūpimus klausimus.

Birželio 19 d. (penktadienį) nuo 12:00 iki 16:00

(1) Liga: galimybė ar nuosprendis?
(2) Psichologinio atsparumo stiprinimo akademija.
(3) Pagalba sau: ką galiu pats ir kuo gali būti naudingi kiti?

Susitikimai vyks Kaišiadorių visuomenės sveikatos biure, adresu Gedimino g. 85. Paskaitų dalyviai gaus vienkartines apsaugos priemones. Siekiant išlaikyti saugius atstumus, dalyvių skaičius bus ribojamas.

Registracija: tel.: tel.: +370 685 36670, el.p.: jurate.povilaviciene@pola.lt.
Registruojantis būtina pateikti POLA kortelės numerį. Neturintys POLA kortelės, ją galės pasiimti nuo birželio mėn.

Pirmenybė registruotis į užsiėmimus pagal projekto sąlygas teikiama Kaišiadorių, Širvintų, Jonavos, Kėdainių ir Trakų rajonų gyventojams.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra apie-pola-1024x188.jpg

Projektą iš Europos Sąjungos lėšų įgyvendina POLA drauge su Nacionaliniu vėžio institutu ir Kauno klinikomis.

Renginyje nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-483 “Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo”)

POLA PROGRAMĖLĖ