POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Transporto nuolaida

2020 m. liepos 7 d., antradienį, nuo 09:45 iki 17:00 Vytauto Didžiojo g. 1, Raseiniai, Raseinių rajono sav. viešojoje bibliotekoje, kviečiame vyrus ir jų artimuosius į interaktyvius edukacinius užsiėmimus, kurių metu kalbėsime apie iššūkius susirgus prostatos vėžiu ar kita onkologine liga.

PIETŪS: 13:00 – 14:00 val.

REGISTRACIJA: tel.: 8 685 36670, el.p.: jurate.povilaviciene@pola.lt.
Registruojantis būtina pateikti POLA kortelės numerį. Neturintys POLA kortelės, iš anksto susitarę, ją galės išsiimti vietoje.

“O kas dabar bus? O kiek man liko? O kaip mane gydys? Kaip jausiuosi po gydymo? Kokios bus komplikacijos ir kaip su jomis susidorot?“ – klausimai kylantys kiekvienam, susidūrusiam su onkologinės ligos diagnoze. Kaip susitaikyti su liga pačiam, kaip pranešti draugams, artimiesiems, darbdaviui? Kaip galiu pakeisti elgesį, mintis ir įpročius, kad jausčiausi ramiai ir patogiai. Į šiuos ir kitus rūpimus klausimus atsakysime užsiėmimo metu, kartu diskutuosime, ieškosime sprendimo, vaidinsime, išgyvensime ir kartu eisime pietauti.

Labai laukiame vyrų ir neabejingų moterų, besirūpinančių savo vyrais.

Edukacijos dalyviai gaus vienkartines apsaugos priemones. Siekiant išlaikyti saugius atstumus, dalyvių skaičius bus ribojamas.

POLA PROGRAMĖLĖ