Seksualumas ir intymumas po vėžio diagnozės

POLA kartu su Europos jaunimo, išgyvenusio vėžį, tinklu (EU-CAYAS-NET) kviečia jus į internetinį seminarą, kuriame aptarsime seksualumo ir intymaus gyvenimo aspektus po vėžio diagnozės.

Seminaro metu kartu su sveikatos priežiūros specialistais ir pacientais:

  • Aptarsime vėžio ir gydymo poveikį intymumui.
  • Pasidalinsime patarimais, kaip susidoroti su kūno įvaizdžio pokyčiais.
  • Aptarsime, kaip sukurti sveiką ir visavertį seksualinį gyvenimą po vėžio diagnozės.

Data: liepos 30 d.

Laikas: 18:00 val. Lietuvos laiku

Seminaras vyks anglų kalba Zoom platformoje.

Registracija: https://beatcancer.eu/event/sexuality-intimacy-cancer-webinar/

Dalyvauti kviečiame visus, besidominčius paauglių ir jaunų suaugusiųjų onkologinės priežiūros tobulinimu, ypač paauglius ir jaunus suaugusiuosius, sergančius onkologine liga, ir jų šeimos narius, sveikatos priežiūros specialistus, dirbančius su pacientais bei kitus, kam ši tema aktuali.

Kviečiame Jus dalyvauti internetiniame seminare apie paauglių ir jaunų suaugusiųjų onkologinės priežiūros gerinimą, kurį organizuoja POLA kartu su Europos jaunimo, išgyvenusio vėžį, tinklu (EU-CAYAS-NET).

Seminaro metu sužinosite:

  • apie EU-CAYAS-NET veiklą, skirtą paauglių ir jaunų suaugusiųjų onkologinės priežiūros tobulinimui;
  • kokia geroji praktika taikoma jau dabar ir kokioms sritims reikalingas tobulinimas – pacientų požiūris;
  • kokie paauglių ir jaunų suaugusiųjų onkologinės priežiūros standartai taikomi šiuo metu ir kokie pokyčiai planuojami – sveikatos priežiūros specialistų pranešimai;
  • apie projekto metu parengtas rekomendacijas „Minimalūs specializuotų paauglių ir jaunų suaugusiųjų padalinių standartai”.

Data: birželio 20 d.

Laikas: 17:00 val. Lietuvos laiku

Seminaras vyks anglų kalba Zoom platformoje.

Registracija: https://beatcancer.eu/event/webinar-specialist-adolescent-and-young-adults-units-minimum-standard/

Dalyvauti kviečiame visus, besidominčius paauglių ir jaunų suaugusiųjų onkologinės priežiūros tobulinimu, ypač paauglius ir jaunus suaugusiuosius, sergančius onkologine liga, ir jų šeimos narius, sveikatos priežiūros specialistus, dirbančius su pacientais, bei visus, kam ši tema aktuali.

Svarbu žinoti, kad paciento dantys turi būti sugydyti dar prieš pradedant vėžio gydymą. Uždegiminiai židiniai, nesveiki dantys, kitos burnos ligos gali stipriai pabloginti onkologinės ligos eigą, o chemoterapijos ar spindulinės terapijos metu dažnu atveju negalimos jokios invazinės odontologinės procedūros. Kviečiame registruotis į POLA nuotolinį seminarą – gegužės 22 d. nuo 18:00 val. vyks pokalbis su gydytoja odontologe Auristida Gerliakiene „Kodėl prieš pradedant onkologinį gydymą svarbu apsilankyti pas gydytoją odontologą? Kokia galima pagalba spredžiant burnos sveikatos klausimus?”

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: spauskite čia.

Išankstinius klausimus gydytojai kviečiame rašyti iki gegužės 20 d. imtinai el. paštu: bendruomene@pola.lt

Renginio metu taip pat bus galimybė užduoti klausimus.

Lauksime Jūsų!

Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare, kurį rengia Europos jaunimo, išgyvenusio vėžį, tinklas. Geguužės 21 d. 18:00 val. Lietuvos laiku vyks jau septintasis seminaras, kurio tema – perėjimas nuo gydymo į tolimesnę priežiūrą ir ilgalaikę stebėseną, o taip pat – nuo vaikų prie suaugusiųjų sveikatos priežiūros.

Šio internetinio seminaro tikslas – pasidalyti svarbiausiomis žiniomis ir priemonėmis, kurios padėtų sėkmingai įveikti šiuos sveikatos priežiūros pasikeitimus. Vaikų onkologijos, ilgalaikės stebėsenos ir pereinamojo laikotarpio sveikatos priežiūros ekspertai pateiks vertingų įžvalgų apie perėjimo nuo aktyvaus gydymo prie stebėsenos sudėtingumą, pabrėždami holistinės priežiūros, ilgalaikio stebėjimo ir psichosocialinės paramos svarbą.

Be to, dalyviams bus išsamiai pristatyti vaikų ir suaugusiųjų sveikatos priežiūros sistemų skirtumus, taip pat jie gaus praktinių patarimų, kaip atstovauti savo sveikatos priežiūros poreikius pereinant į suaugusiųjų amžių. Kviečiame dalyvauti visus, kam ši tema aktuali – pacientams, išgyvenusiems vėžį, artimiesiems, sveikatos priežiūros specialistams.

Laikas: Gegužės 21 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.

Registracija: https://beatcancer.eu/event/navigating-transitions-in-cancer-care/

Seminaras vyks anglų kalba Zoom platformoje.

POLA PROGRAMĖLĖ