POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Nuotolinė paskaita „Laikysenos atstatymo svarba pooperaciniu laikotarpiu – nuo reabilitacijos iki sporto programos“

Kviečiame į gruodžio 7 d. nuo 18.00 iki 20.00 val. vyksiančią nuotolinę paskaitą – praktikumą „Laikysenos atstatymo svarba pooperaciniu laikotarpiu – nuo reabilitacijos iki sporto programos“. Paskaitą ves lektorius Deimantas Vaitkevičius – onkologinio fitneso specialistas, sporto magistras, laikysenos korekcijos specialistas, pilateso mokytojas, CETI (Amerikos Onkologinio Fitneso Instituto) specialistas, asmeninis treneris. 

Transliacija vyks per Zoom platformą TIK REGISTRUOTIEMS VARTOTOJAMS – būtina registracija.

Kviečiame registruotis iki gruodžio 5 d. paspaudžiant šią nuorodą: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_tBeoqS6QQTCDbQeFZytxig

Paskaitoje išgirsite apie fizinio aktyvumo ir tinkamai parinktų laikysenos korekcijos pratimų svarbą, siekiant sumažinti tokių šalutinių poveikių pasireiškimą kaip nuovargis, depresija, sąnarių ir raumenų skausmai bei judesių suvaržymai po onkologinės operacijos. Bus pademonstruoti sąnarių mobilizavimo, raumenų tempimo, limfodrenažo pratimai, paaiškinta jėgos pratimų svarba ir pademonstruoti pratimų pavyzdžiai.

Vasario 10 dieną 18:00 valandą kviečiame jungtis į video seminarą internetu apie pinigų valdymo bei investavimo priemones.

Naudokite šią nuorodą :
https://us02web.zoom.us/j/81680379071?pwd=K2UwaGRzZWdtcmRUK2Ftc215aVhOdz09

Paspaudę nuorodą, suveskite slaptažodį: compensa

Išklausę šį seminarą:

  • įgausite bazinių investavimo žinių,
  • išsiaiškinsite lėšų kaupimo ateičiai naudą 
  • suprasite laiko, rizikos ir grąžos ryšius, kurie naudingi investuojant ilguoju periodu.

Seminaro trukmė: 1 val. (45 min + 15 min. klausimams)

Seminarą internetu ves „Compensa Life“ verslo plėtros vadovas Marius Dubnikovas – ekonomistas, finansų analitikas, turintis 20 metų darbo patirtį finansų sektoriaus tarpininkavimo, bankininkystės ir draudimo srityse Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje, daugiau nei 10 metų dėstantis įmonių finansus universitete, aktyviai dalyvaujantis viešose diskusijose finansų, ekonomikos ir mokesčių klausimais.

DĖMESIO! Įrašo nebus, tad galimybė išklausyti paskaitą bus tik esamuoju laiku.

Jeigu kiltų klausimų jungiantis, prašom kreiptis telefonu: +370 605 88 191.

Kiti seminarai planuojami:

Vasario 24 d. 18:00 val.:
Seminaro tema:
„Turto klasės: kas yra investicija ir kuo skiriasi akcijos, obligacijos ir nekilnojamas turtas“

Kovo 10 d. 18:00 val.:
Seminaro tema: „Kaip sudėlioti pinigus vaikų ateičiai ir pasiruošti pensijai (I, II ir III pakopa), kiek reikia sukaupti jauniems ir senjorams“

Apie juos – netrukus.

Kviečiame jus į nuotolinius mokymus „Reabilitacija ir reintegracija susidūrus su onkologine liga“, vyksiančius lapkričio 9 d. 16 – 20 val. per ZOOM platformą. Mokymų metu galėsite užduoti Jums aktualius klausimus, į kuriuos diskusijų metu kartu su specialistais atsakysime.

Daugiau informacijos jau netrukus.

Registracija į mokymus>>

Šie mokymai – tai POLA kartu su partneriais įgyvendinamo projekto, skirto pacientų bendruomenės sveikatos raštingumui didinti, dalis. Projektas finansuojamas Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo ir POLA partnerių lėšomis.

Kviečiame jus į nuotolinius mokymus „Vyriškumas ir pajėgumas susidūrus su vėžiu, patarimai ir priemonės“, vyksiančius spalio 26 d. 16 – 20 val. per ZOOM platformą. Mokymų metu galėsite užduoti Jums aktualius klausimus, į kuriuos diskusijų metu kartu su specialistais atsakysime.

Daugiau informacijos jau netrukus.

Registracija į mokymus>>

Šie mokymai – tai POLA kartu su partneriais įgyvendinamo projekto, skirto pacientų bendruomenės sveikatos raštingumui didinti, dalis. Projektas finansuojamas Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo ir POLA partnerių lėšomis.

POLA PROGRAMĖLĖ