POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Nuotolinis seminaras „Pokalbis apie hiperterminę intraperitoninę chemoterapiją. Kas tai? Kodėl? Kada? Ir kiti pacientams aktualūs klausimai“

Kviečiame į kovo 22 d. nuo 18.30 iki 20.00 val. vyksiantį vakarą per Zoom platformą su gydytoja onkologe chemoterapeute Dainora Mačiuliene „Pokalbis apie hiperterminę intraperitoninę chemoterapiją. Kas tai? Kodėl? Kada? Ir kiti pacientams aktualūs klausimai“.

Klausimus gydytojai apie šį onkologinių ligų gydymo būdą kviečiame rašyti iki kovo 20 d. (imtinai) el. p. bendruomene@pola.lt

Transliacija vyks per Zoom platformą tik registruotiems vartotojams – būtina registracija.

Kviečiame registruotis iki kovo 20 d. (imtinai) spaudžiant šią nuorodą: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_OdGIonICSXST9AaI5UICaw

Užsiregistravus, Jūsų nurodytu el. paštu bus atsiųsta prisijungimo į renginį nuoroda, per kurią jungtis reikės kovo 22 d. nuo 18:25 val. (spausti laiške esantį mygtuką „Join webinar“).

Priminimai apie renginį iš zoom platformos ateis likus dienai ir valandai iki renginio. Kilus klausimams ar neaiškumams dėl jungimosi, prašom rašyti el. paštu komunikacija@pola.lt  arba skambinti tel. 8 685 41074.

Kviečiame registruotis į sausio 18 d. 18.00-20.00 val. vyksiantį nuotolinį vakarą per zoom platformą su gydytoja onkologe chemoterapeute Dainora Mačiuliene. Registracija į renginį – būtina.

Registracijos nuoroda:

https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_lAvG2u8WRUe3rhSOuANbbA

Užsiregistravusiems nurodytu el. paštu atsiunčiama prisijungimo į renginį nuoroda.

Renginyje taip pat svečiuosis gydytojas ginekologas. Seminaro metu bus sudaryta galimybė užduoti rūpimus klausimus apie gimdos kaklelio vėžio gydymą, šalutinių poveikių valdymą, gyvenseną.

Kviečiame į gruodžio 7 d. nuo 18.00 iki 20.00 val. vyksiančią nuotolinę paskaitą – praktikumą „Laikysenos atstatymo svarba pooperaciniu laikotarpiu – nuo reabilitacijos iki sporto programos“. Paskaitą ves lektorius Deimantas Vaitkevičius – onkologinio fitneso specialistas, sporto magistras, laikysenos korekcijos specialistas, pilateso mokytojas, CETI (Amerikos Onkologinio Fitneso Instituto) specialistas, asmeninis treneris. 

Transliacija vyks per Zoom platformą TIK REGISTRUOTIEMS VARTOTOJAMS – būtina registracija.

Kviečiame registruotis iki gruodžio 5 d. paspaudžiant šią nuorodą: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_tBeoqS6QQTCDbQeFZytxig

Paskaitoje išgirsite apie fizinio aktyvumo ir tinkamai parinktų laikysenos korekcijos pratimų svarbą, siekiant sumažinti tokių šalutinių poveikių pasireiškimą kaip nuovargis, depresija, sąnarių ir raumenų skausmai bei judesių suvaržymai po onkologinės operacijos. Bus pademonstruoti sąnarių mobilizavimo, raumenų tempimo, limfodrenažo pratimai, paaiškinta jėgos pratimų svarba ir pademonstruoti pratimų pavyzdžiai.

Vasario 10 dieną 18:00 valandą kviečiame jungtis į video seminarą internetu apie pinigų valdymo bei investavimo priemones.

Naudokite šią nuorodą :
https://us02web.zoom.us/j/81680379071?pwd=K2UwaGRzZWdtcmRUK2Ftc215aVhOdz09

Paspaudę nuorodą, suveskite slaptažodį: compensa

Išklausę šį seminarą:

  • įgausite bazinių investavimo žinių,
  • išsiaiškinsite lėšų kaupimo ateičiai naudą 
  • suprasite laiko, rizikos ir grąžos ryšius, kurie naudingi investuojant ilguoju periodu.

Seminaro trukmė: 1 val. (45 min + 15 min. klausimams)

Seminarą internetu ves „Compensa Life“ verslo plėtros vadovas Marius Dubnikovas – ekonomistas, finansų analitikas, turintis 20 metų darbo patirtį finansų sektoriaus tarpininkavimo, bankininkystės ir draudimo srityse Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje, daugiau nei 10 metų dėstantis įmonių finansus universitete, aktyviai dalyvaujantis viešose diskusijose finansų, ekonomikos ir mokesčių klausimais.

DĖMESIO! Įrašo nebus, tad galimybė išklausyti paskaitą bus tik esamuoju laiku.

Jeigu kiltų klausimų jungiantis, prašom kreiptis telefonu: +370 605 88 191.

Kiti seminarai planuojami:

Vasario 24 d. 18:00 val.:
Seminaro tema:
„Turto klasės: kas yra investicija ir kuo skiriasi akcijos, obligacijos ir nekilnojamas turtas“

Kovo 10 d. 18:00 val.:
Seminaro tema: „Kaip sudėlioti pinigus vaikų ateičiai ir pasiruošti pensijai (I, II ir III pakopa), kiek reikia sukaupti jauniems ir senjorams“

Apie juos – netrukus.

POLA PROGRAMĖLĖ