Onkologiniams pacientams aktuali informacija dėl automobilių parkavimo Santariškių medicinos miestelyje

Informuojame, kad POLAi raštu kreipusis į įmonę UAB „Santaros parkavimo paslaugos“, kad Santariškių medicinos miestelyje Vilniuje, kur įsikūrę Nacionalinis vėžio institutas ir Santaros klinikos, su prašymu, kad onkologiniams pacientams, atvykusiems į gydymo įstaigą, būtų suteikta galimybė automobilį parkuoti nemokamai, buvo gautas minėtos įmonės atsakymas, kuriame nurodyta, kad:

  • pagal galiojančią lankytojų mokėjimo už parkavimą tvarką, lankytojų apmokestinimas yra numatytas pagal valandinį, dienos, savaitės ir mėnesio įkainius, tačiau yra numatyta speciali kainodara sunkiems ligoniams.
  • Pagal šią specialią kainodarą, asmenims, kuriems nustatyta liga yra įtraukta į Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą sunkių ligų sąrašą, į kurį patenka ir III, IV stadijos piktybinio naviko ligos, suteikiama galimybėįsigyti savaitinį arba mėnesinį abonementą UNIpark parkavimo aikštelėje su specialia kaina.
  • Kad speciali kaina būtų pritaikyta, būtina užpildyti specialią formą bei prisegti gydymo įstaigos išduotą dokumentą, kuriame būtų nurodytas susirgimo kodas pagal Tarptautinę ligų klasifikaciją (TLK-10).
  • Patikrinusi atsiųstą informaciją, įmonė turėtų susisiekti artimiausią darbo dieną ir persiųsti tolimesnę instrukciją, kaip pasinaudoti pasiūlymu.

Detalesnę informaciją ir reikiamą formą galima rasti šioje nuorodoje: http://santarosparkavimas.lt/lt/page/parkavimas-sunkiems-ligoniams-18

Šiuo metu įmonės tinklalapyje nurodomos kainos:

  • Savaitinis abonementas – 9,30 Eur su PVM
  • Mėnesinis abonementas – 28,00 Eur su PVM

Pažymime, kad POLA kreipėsi į įmonę „Santaros parkavimo paslaugos“ su prašymu pakartotinai apsvarstyti jau taikomų nuolaidų išplėtimo galimybes, kad lengvatos būtų taikomos sergantiems ne tik III ir IV stadijos piktybinio naviko ligomis, bet visiems onkologiniams pacientams, pateikus POLA kortelę.

Su POLA raštu galite susipažinti šioje nuorodoje.

***

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad Santariškių medicinos miestelyje parkavimas neįgaliesiems yra nemokamas – specialiai neįgaliųjų transportui yra išskirtos stovėjimo vietos, pažymėtos atitinkamais kelio ženklais. Automobilių stovėjimo vietų, skirtų neįgaliųjų transportui, yra prie kiekvienos įstaigos įėjimo esančiose aikštelėse, vietas galite pasižiūrėti šioje nuorodoje: http://santarosparkavimas.lt/lt/ . Šiose aikštelėse automobilių stovėjimo vietos, skirtos neįgaliųjų transportui, yra nemokamos. Visos automobilių stovėjimo vietos, skirtos neįgaliųjų transportui, uniPark administruojamose parkavimo aikštelėse su užtvaru yra nemokamos.

SVARBU: Automobilis turi būti pažymėtas neįgalių asmenų automobilių statymo kortele. Ši kortelė turi būti padėta automobilio viduje, už priekinio stiklo ant prietaisų skydelio, keleivio pusėje, iš lauko gerai matomoje vietoje ta puse, kurioje atspausdintas kortelės numeris ir galiojimo data.

Neįgaliųjų automobilių parkavimo kortelę galite gauti, jeigu asmuo turi nustatytą nors vieną specialųjį poreikį. Daugiau informacijos: https://www.negalia.lt/naudinga-info/transportas/zenklas-neigalusis-ir-automobiliu-statymo-kortele/

Įmonė „Santaros parkavimo paslaugos“  pažymi, kad neįgaliojo pažymėjimas nėra dokumentas, kuris suteikia teisę statyti automobilį neįgaliųjų vietose.

2023-01-12

POLA PROGRAMĖLĖ