Gauti POLA kortelę
SUSISIEKTI SU SAVANORIAIS

Seminaras „Prostatos vėžys – nuo ankstyvos diagnostikos iki sisteminio gydymo. Kaip nepasiklysti?”

Lapkritis – prostatos vėžio žinomumo mėnuo, dar vadinamas ūsuotu lapkričiu, šį mėnesį vyrai raginami labiau rūpintis savo sveikata, profilaktiškai pasitikrinti dėl prostatos vėžio, o sergantieji daugiau supažindinami apie gydymo galimybes ir gyvenimą su šia liga.

POLA drauge su partneriais kviečia Jus į lapkričio 29 d. nuo 18.00 iki 20.00 val. vyksiantį vakarą per Zoom platformą su gydytoju urologu (onkologu) dr. Aušvydu Patašiumi „Prostatos vėžys: nuo ankstyvos diagnostikos iki sisteminio gydymo. Kaip nepasiklysti?”

Klausimus gydytojui seminaro tema kviečiame rašyti iki lapkričio 27 d. (imtinai) el. p.: bendruomene@pola.lt

Transliacija vyks per Zoom platformą tik registruotiems dalyviams – būtina registracija.
KVIEČIAME REGISTRUOTIS iki lapkričio 27 d. (imtinai) spaudžiant šią nuorodą.
Užsiregistravus (kai užpildę trumpą formą paspausite mygtuką „Register”, Jūsų nurodytu el. paštu bus atsiųstas laiškas su prisijungimo į renginį nuoroda, per kurią jungtis reikės lapkričio 29 d. nuo 17:55 val. (spausti tame laiške esantį mygtuką „Join webinar“).
Priminimai apie renginį iš zoom platformos ateis likus dienai ir valandai iki renginio. Kilus klausimams ar neaiškumams dėl jungimosi, prašom rašyti el. paštu komunikacija@pola.lt arba skambinti tel. 8 685 41074.

Pasižymėkite savo kalendoriuose artėjantį penktąjį Europos jaunimo, išgyvenusio vėžį, tinklo internetinį seminarą lapkričio 28 d., 18:00 val. LT laiku. Kalbėsimės tema „Socialiniai iššūkiai aktyviam gydymui pasibaigus“.

Esame čia, kad pasikalbėtume apie realius gyvenime nutinkančius dalykus. Paaugliai ir jaunimas, susidūrę su vėžiu, turi savo unikalią patirtį, todėl mes kalbame apie socialines kliūtis, su kuriomis jie susiduria –  nuo užimtumo iššūkių iki finansinių sunkumų ir prasmingų santykių kūrimo – viskas mūsų darbotvarkėje.

Mūsų seminaras „Socialiniai iššūkiai aktyviam gydymui pasibaigus“ suteiks galimybę bendrauti su pacientų teises ginančiais ir sveikatos priežiūros specialistais iš viso pasaulio. Mes diskutuojame tokiomis temomis kaip „teisė būti pamirštam“, „socialinė izoliacija“ ir „socialinės išmokos“. Čia Jūs ne tik klausysitės – prisijungsite prie mūsų ir dalyvausite gyvoje klausimų ir atsakymų sesijoje.

Pasiruoškite veikti, pasidalykite savo įžvalgomis ir tapkite pokyčių dalimi. Iki susitikimo!

Registruokitės žemiau esančioje nuorodoje: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_64bzHWikSlCNoaZCwd76PQ

2023-10-31

Kviečiame dalyvauti POLA vykdomo projekto, skirto jaunų žmonių, patyrusių kelionę per vėžį, nuotoliniame seminare apie sėkmingą mokslų ir karjeros kelią, kuris vyks spalio 24 d. 18:00-19:30 val. Lietuvos laiku Zoom platformoje.

Vėžiu susirgusieji jauname amžiuje dažnai susiduria su kliūtimis siekti savo svajonių ir karjeros tikslų. Kaip surasti sau tinkamas išsilavinimo ar darbo galimybes? Kaip išspręsti kasdienius kylančius klausimus grįžtant į mokslus ar darbą?

Dalyvaukite seminare ir sužinokite, kaip galime pašalinti iškilusias kliūtis! Jo metu pristatysime pagalbos sistemas, projekto įrankius ir gerąją praktiką, kurie gali tapti vertinga paspirtimi kuriant ir įgyvendinant savo planus. Jūsų lauks vertingi patarimai ir įžvalgos, kaip siekti savo mokymosi ir karjeros tikslų, net ir pakeliui susidūrus su onkologine diagnoze. Lauksime Jūsų prisijungiant.

KADA? Spalio 24 d. 18:00 – 19:30 val. Lietuvos laiku.

Nepraleisk progos! Registruokis dabar!

Registracijos nuoroda: https://beatcancer.eu/event/education-and-career-support-webinar/

Kviečiame į spalio 18 d. nuo 18.00 iki 20.00 val. vyksiantį vakarą per Zoom platformą su gydytoju anesteziologu-reanimatologu dr. Mariumi Rimaičiu „Bendroji anestezija ir skrydis lėktuvu: panašumų daugiau nei manote“.
Klausimus gydytojui seminaro tema kviečiame rašyti iki spalio 16 d. (imtinai) el. p.: bendruomene@pola.lt
Transliacija vyks per Zoom platformą tik registruotiems dalyviams – būtina registracija.
KVIEČIAME REGISTRUOTIS iki spalio 16 d. (imtinai) spaudžiant šią nuorodą: https://us02web.zoom.us/…/reg…/WN_z4g-Oa1IRy6rbN0JhKQ4BA

Užsiregistravus, Jūsų nurodytu el. paštu bus atsiųsta prisijungimo į renginį nuoroda, per kurią jungtis reikės spalio 18 d. nuo 17:55 val. (spausti laiške esantį mygtuką „Join webinar“).
Priminimai apie renginį iš zoom platformos ateis likus dienai ir valandai iki renginio. Kilus klausimams ar neaiškumams dėl jungimosi, prašom rašyti el. paštu komunikacija@pola.lt arba skambinti tel. 8 685 41074.

POLA PROGRAMĖLĖ