POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

„Svečiuose pas onkologą: pokalbis apie gyvenimą su gimdos kaklelio vėžiu“

Kviečiame registruotis į sausio 18 d. 18.00-20.00 val. vyksiantį nuotolinį vakarą per zoom platformą su gydytoja onkologe chemoterapeute Dainora Mačiuliene. Registracija į renginį – būtina.

Registracijos nuoroda:

https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_lAvG2u8WRUe3rhSOuANbbA

Užsiregistravusiems nurodytu el. paštu atsiunčiama prisijungimo į renginį nuoroda.

Renginyje taip pat svečiuosis gydytojas ginekologas. Seminaro metu bus sudaryta galimybė užduoti rūpimus klausimus apie gimdos kaklelio vėžio gydymą, šalutinių poveikių valdymą, gyvenseną.

Kviečiame į gruodžio 7 d. nuo 18.00 iki 20.00 val. vyksiančią nuotolinę paskaitą – praktikumą „Laikysenos atstatymo svarba pooperaciniu laikotarpiu – nuo reabilitacijos iki sporto programos“. Paskaitą ves lektorius Deimantas Vaitkevičius – onkologinio fitneso specialistas, sporto magistras, laikysenos korekcijos specialistas, pilateso mokytojas, CETI (Amerikos Onkologinio Fitneso Instituto) specialistas, asmeninis treneris. 

Transliacija vyks per Zoom platformą TIK REGISTRUOTIEMS VARTOTOJAMS – būtina registracija.

Kviečiame registruotis iki gruodžio 5 d. paspaudžiant šią nuorodą: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_tBeoqS6QQTCDbQeFZytxig

Paskaitoje išgirsite apie fizinio aktyvumo ir tinkamai parinktų laikysenos korekcijos pratimų svarbą, siekiant sumažinti tokių šalutinių poveikių pasireiškimą kaip nuovargis, depresija, sąnarių ir raumenų skausmai bei judesių suvaržymai po onkologinės operacijos. Bus pademonstruoti sąnarių mobilizavimo, raumenų tempimo, limfodrenažo pratimai, paaiškinta jėgos pratimų svarba ir pademonstruoti pratimų pavyzdžiai.

Spalis – krūties vėžio žinomumo mėnuo. Šia proga Lietuvos onkologų draugija, Nacionalinis vėžio institutas ir Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) 2022 m. spalio 14 d. 17 val. kviečia į visuomenei skirtą nuotolinį renginį su gyva diskusija apie paveldimą krūties vėžį. Renginio transliacijos nuoroda čia.
Renginį pradėsime trumpa gyd. genetikės N. Kapitanovos paskaita apie su krūties vėžiu susijusias mutacijas, jų reikšmę ir rekomendacijas jas nustačius. Po to pakviesime dalyvauti interaktyvioje diskusijoje: gydytojai atsakys į Jūsų iš anksto pateiktus klausimus. Diskusijoje dalyvaus krūties chirurgas, genetikas, radiologas, chemoterapeutas ir plastikos chirurgas. Klausimus prašome siųsti iki spalio 10 d. el. paštu: daiva.gudaviciene@santa.lt
Po diskusijos pagal iš anksto pateiktus klausimus dar turėsime galimybę pabendrauti tiesiogiai. Renginį vainikuos neuroedukatorės ir dailės terapijos pradininkės M. Leliugienės-Mendelės paskaita apie organizmo galimybes kovoti su liga. Iki susitikimo!

POLA kortelės partnerių nuolaidas galite rasti šiame leidinyje paspaudę nuorodą, taip pat atsidarę elektroninę paiešką skyrelyje Kortelės suteikiamos nuolaidos.

Šiuo metu POLA yra pasirašiusi sutartis su 140 verslo partnerių, kurie suteikia nuolaidas iki 80 proc., o keletas teikia paslaugas nemokamai.

Atnaujinta 2023-01-03

POLA PROGRAMĖLĖ