Jūratei Matikovienei įteiktas socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimas „Gerumo žvaigždė“

Rugsėjo 27-ąją Socialinių darbuotojų dienos proga Jūratei Matikovienei, POLA valdybos narei, labdaros ir paramos fondo Pagalbos Namuose Tarnyba vadovei įteikta „Gerumo žvaigždė“. Jūratė Matikovienė – POLA nario – Labdaros ir paramos fondo „Pagalbos namuose tarnyba” steigėja ir vadovė. Šios organizacijos teikiamas paslaugas kiekvienais metais gauna per 200 asmenų, suteikiama daugiau kaip 70 tūkst. paslaugų valandų. Per savo darbo praktiką ji sukaupė nemažai patirties rengiant, koordinuojant ir vykdant projektus bei teikiant tiesiogines socialines paslaugas skurdą ir kitas socialines problemas patiriantiems vyresnio amžiaus ar negalią turintiems žmonėms.

Socialinių darbuotojų diena – profesinė šventė tūkstančiams mūsų šalies žmonių, kurie diena iš dienos rūpinasi pažeidžiamais, stokojančiais, ieškančiais užuovėjos ir šviesos savo gyvenimo kelyje. Džiugu, kai iš širdies dirbamas darbas matomas ir vertinamas.

„Šiuolaikinė visuomenė jau neįsivaizduojama be socialinių darbuotojų. Jūs reikšmingai prisidedate keičiant ir gerinant pažeidžiamų žmonių gyvenimą – šeimų, vaikų, jaunuolių, žmonių su negalia, senjorų, socialinę riziką patiriančių žmonių. Stiprinate bendruomenes, prisidedate prie mūsų šalies socialinės gerovės kūrimo. Dėkoju už jūsų atsidavimą darbui, iniciatyvumą, profesionalumą ir nuoširdumą“, – įteikdama „Gerumo žvaigždes“ ir padėkas sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė

„Gerumo žvaigždė“ yra aukščiausias ministro apdovanojimas, skiriamas asmenims, ypač pasižymėjusiems socialinės apsaugos ir darbo srityje.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nuotraukos.

2023-09-27

POLA PROGRAMĖLĖ