Skirkite 1,2% GPM paramą POLA – kad prieš vėžį laimėtų Gyvenimas

„POLA – tai ne tik POLA kortelė. POLA – tai priėmimas, pagalba, palaikymas, patogiai pateikiama informacija tiek sergančiam, tiek jo artimiesiems. POLA ir padeda, ir vienija, tai reali ir patikima pagalba,“ – sako mūsų bendruomenės nariai. Kasmet prisijungiant prie bendruomenės sulaukdami daugiau nei 9000 naujų narių, kurie sužino onkologinės ligos diagnozę, matome, kaip stipriai šiems žmonėms reikia palaikymo ir supratimo, taip pat žinios, kad nuo šiol jiems nebereikės atsakymų į daug nežinomųjų ieškoti vieniems. Siekiame, kad gyvenimas būtų kiek įmanoma lengvesnis ir teikiame onkologine liga susirgusiems psichologo, dietologo, teisininko konsultacijas, rūpinamės, kad partnerių teikiamos nuolaidos suteiktų galimybę įsigyti reikalingų prekių ir paslaugų, kad niūrias mintis išblaškytų nemokamas apsilankymas kultūros renginiuose – spektaklyje, koncerte, parodoje. Mūsų naujieji savanoriai pacientų gidai pasirengę padėti, laukia skambučių, kad patartų ir pagelbėtų nepasiklysti naujoje realybėje, kuri ištinka susirgus onkologine liga.

Skirti 1,2 % GPM paramą gali visi, turėję pajamų, susijusių su darbo santykiais ar vykdę individualią veiklą. Jei nedirbote, pakvieskite skirti paramą savo artimuosius, bičiulius.

Jūsų (ar Jūsų artimųjų) skirta 1,2 % (ar jo dalies) gyventojų pajamų mokesčio (GPM) parama padėtų pasiekti daugiau. Kad prieš vėžį laimėtų Gyvenimas.

POLA kodas 302704554. Dėkojame!

Norėdami paskirti 1,2% GPM POLAi, šiemet tai padaryti galite iki gegužės 2 d. Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo sistemoje https://deklaravimas.vmi.lt

Dėmesio! Nuo 2022 metų GPM paramos skyrimas galimas tik elektroniniu būdu.

Kaip skirti GPM paramą (internetu)?

 • Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos: https://deklaravimas.vmi.lt
  Prisijungę prie sistemos, skiltyje „Deklaravimas“ pasirinkite laukelį „Pildyti formą“, prašymą skirti paramą rasite „Dažniausiai pildomų formų“ sąraše
 • Pasirinkite formą FR0512 ir formos pildymo lange spauskite mėlyną gaublio ikoną.
 • Paspaudus gaublio ikoną, atsidarys pirmasis paramos vedlio langas. Jei vedlys neatsidaro iš karto, tiesiog atnaujinkite puslapį.
  Formos lange E2 laukelyje įrašykite POLA paramos gavėjo kodą/identifikacinį numerį: 302704554,
  E4 laukelyje nurodykite 1,2%, t.y. GPM skiriamą dalį, bei kuriam laikotarpiui norite skirti savo paramą.
  SVARBU! E5 laukelyje galima pažymėti, kad paramą skiriate penkeriems metams (vieno deklaravimo metu 1,2% parama gali būti skiriama konkrečiai organizacijai iš karto penkeriems metams).
  Baigę pildyti formą, spustelėkite laukelį „Pateikti“.
  IŠSAMI GPM PARAMOS SKYRIMO INSTRUKCIJA čia.
  Kaip skirti paramą? Video šioje nuorodoje.

2023-03-03

POLA PROGRAMĖLĖ