Naujausios POLA kortelės nuolaidos

Informuojame apie naujausias POLA kortelės partnerių taikomas nuolaidas bei pasiūlymus:

SYNLAB taiko 20 % nuolaidą tyrimams laboratorijose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose.

Nuolaida netaikoma WellMe ir ir WellMe Symptom profilaktinių tyrimų programoms, maisto netoleravimo, alergijų, genetiniams ir retiesiems tyrimams, gydytojų konsultacijoms, slaugos personalo paslaugoms, vakcinoms, akcijiniams pasiūlymams

2024 m. Gegužės 1-31 d. Bendras kraujo tyrimas – NEMOKAMAS.

Nuolaida galioja visuose SYNLAB Lietuva UAB laboratorijos padaliniuose, registracijos metu pateikus fizinę POLA kortelę.

Teisę naudotis Kortele turi asmuo, kurio vardu išduota kortelė ir/arba jo šeimos narys/globėjas, pateikęs giminystės ryšį/globėjo statusą patvirtinantį dokumentą.

SYNLAB Lietuva UAB prieš suteikdamas nuolaidą turi teisę paprašyti Kortelę pateikusio asmens dokumento, įrodančio jo tapatybę.

www.synlab.lt

***

SOLIDU su POLA kortele taiko 25 % nuolaidą visoms prekėms e paduotuvėje https://soliducosmetics.com/lt/  nuolaidų laukelyje įvedant: pola

Pasiūlymai galioja su POLA kortele, nuolaidos ir akcijos nesumuojamos.

***

SOLIDU gimė iš meilės supančiam pasauliui ir poreikio rasti paprastą, bet inovatyvų sprendimą jo išsaugojimui. Tai prekinis ženklas, kuris siekia suteikti žmogui galimybę rinktis natūralumą ir tvarumą kasdienių grožio ritualų metu. Priešingai nei dauguma plaukų ir kūno priežiūros priemonių, kurias sudaro apie 80% vandens, SOLIDU produktai gaminami tik iš jums reikalingų sudedamųjų dalių: odą puoselėjančių veikliųjų medžiagų, augalinių aliejų, ekstraktų ir natūralių eterinių aliejų. Atsisakius vandens produktuose, tūris sumažėja net iki 80%. Taip klientai ne tik gauna geriausios kokybės gaminį, bet ir prisideda prie transporto į aplinką išmetamų teršalų kiekio mažinimo. Produktai nedideli ir kompaktiški, užima nedaug vietos ir yra gerokai lengvesni.

***

Nuo šiol POLA kortelės turėtojai sveikatintis galės su nuolaida – Klaipėdos baseinas taiko 30 % nuolaidą vienkartiniams apsilankymams, narystėms, išskyrus 14 d. narystę. Nuolaida negalioja mokymo plaukti/stovyklų paslaugoms ir vykstančioms akcijoms.

Pasiūlymai galioja su POLA kortele. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos.

Adresas: Dubysos g. 12, Klaipėda

www.klaipedosbaseinas.lt

***

Kupiškio baseinas taiko 30 % nuolaidą vienkartiniams apsilankymams, narystėms

Adresas: K. Šimonio g. 1A, Kupiškis.

Pasiūlymai galioja su POLA kortele. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos.

POLA PROGRAMĖLĖ