Naujausios POLA kortelės nuolaidos

Informuojame, kad prie POLA partnerių prisijungė šios nuolaidas teikiančios įmonės:

Su POLA korteleEglės sanatorijoje Druskininkuose ir Birštone taikoma 10 proc. nuolaida sanatorinio gydymo programoms – taikoma ir užsakymui, gyvenant viename kambaryje su POLA kortelės turėtoju. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Daugiau informacijos: www.sanatorija.lt

Į dangų besistiebiančios pušys, dainuojantys paukščiai, ramybę apgaubusi tyla. Ar lepina saulė, ar jaukiai į stogą barbena lietaus lašai – tai vieta, kurioje nėra blogo oro. Tai sveikatingumo namai – „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone. Čia galite sustiprinti savo sveikatą, rinkdamiesi vieną iš sanatorinio gydymo programų. Nuo šiol pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos nariams – POLA kortelės turėtojams – taikoma 10 proc. nuolaida.

„Eglės sanatorija“ garsėja giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis ir natūraliais gydomaisiais veiksniais: mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu ir klimatu. Šie jau šimtmečius Lietuvos kurortus garsinantys natūralūs veiksniai sanatorijoje yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia sanatorijai vykdyti savo pagrindinę misiją – padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.

***

Vilniaus r. veikianti Innovita klinika su POLA kortele taiko šias nuolaidas:

  • 30 proc. nuolaida visiems kraujo tyrimams
  • 20 proc. visoms gydytojų konsultacijoms
  • 20 proc. nuolaida individualiems kineziterapijos užsiėmimams

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos.

Innovita klinika – privati inovatyvios medicinos klinika, sukurta bendradarbiaujant mokslo ir medicinos specialistams imunoterapijos ir regeneracinės medicinos srityse. Šioje gydymo įstaigoje pacientams, sergantiems autoimuninėmis, degeneracinėmis ar onkologinėmis ligomis, taikomi pažangios terapijos vaistiniai preparatai.

Daugiau informacijos: https://www.innovitaclinic.com/lt/

***

jorùs su kodu „pola20“ taiko 20 proc. nuolaidą visai produkcijai internetinėje parduotuvėje www.jorus.eu

jorùs – natūralių aukščiausios kokybės produktų augintojas ir gamintojas, siūlantis rinktinių maisto, grožio ir sveikatingumo prekių asortimentą. Daugelis jau žino CBD aliejų. jorùs asortimente yra ir naujų, dar tik atrandamų kanabinoidų – CBG, CBN, CBC ir kt.

***

„Ori diena“ teikia 15 proc. nuolaidą asmeninio asistento paslaugoms. Šiuo metu paslaugos teikiamos Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Kėdainiuose ir šių miestų rajonuose.

Būna akimirkų, kai savimi ir buitimi nėra galimybės pasirūpinti. Nuvykimas į gydymo įstaigas, elementarus apsipirkimas, maisto ruoša ir kitų būtinų poreikių tenkinimas tampa sunkia užduotimi. Tokiomis akimirkomis Jums gali padėti asmeninis asistentas, kuris suteiks individualius poreikius atliepiančias paslaugas ir prisitaikys prie Jūsų. Leiskite profesionaliai „Ori diena“ komandai pasirūpinti Jumis ar Jūsų artimu žmogumi, sudėtingu gyvenimo etapu.

Visą išsamią informaciją rasite www.oridiena.lt

***

2022-08-05

POLA PROGRAMĖLĖ