POLA PROGRAMĖLĖ
Gauti POLA kortelę
POLA PROGRAMĖLĖ

Parama

Kartu sveikti lengviau! O jūs taip pat galite padėti sergantiems onkologinėmis ligomis prisidėdami prie paramos POLA veiklai.

Piniginė parama SMS žinute

Naujiena!

POLA veiklai paramą galite skirti ir SMS žinute.

Siųskite žinutę trumpuoju numeriu 1670, su tekstu:

POLA2 žinutės kaina – 2 eurai

POLA5 žinutės kaina – 5 eurai

Visus metus norimą paramos sumą pervesdami į POLA sąskaitą

1. Paramą skiriant pervedus pinigus į SEB banką:

 

 • Sąskaitos nr.: LT 63 7044 0600 0779 8055
 • Banko kodas: 70440, AB SEB bankas
 • Gavėjas: Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijа
 • Įmonės kodas: 302704554

 

2. Paramą skirti pasinaudojant Paysera bankininkyste:

Norėdami pradėti spauskite apačioje esantį mygtuką „Paysera“

Paysera

 

3. Paramą skirti pasinaudojant PayPal apmokėjimo būdu:

Norėdami pradėti spauskite apačioje esantį mygtuką „Donate“
4. Tapkite nuolatiniais POLA rėmėjaisJūs galite paskirti kasmėnesinę sumą POLAI –periodinė auka. Bet kuriame banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį. Ją sudarius, kiekvieną mėnesį Jūsų parinkta suma bus pervedama POLA veiklai. Sumas galite rinktis nuo 1 EUR.Kaip sudaryti periodinį mokėjimą? Pasirinkite savo banką ir raskite daugiau informacijos:

Jei šiame sąraše nėra Jūsų banko, susiekite su savo banku ir sužinokite sąlygas.

Būtina nurodyti POLA rekvizitus:

 • Sąskaitos nr.: LT 63 7044 0600 0779 8055
 • Banko kodas: 70440, AB SEB bankas
 • Gavėjas: Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijа
 • Įmonės kodas: 302704554

SVARBU! Pasirinkti paramos trukmę, pavedimo periodiškumą ir aukojamą sumą (pvz., 2021-03-01 – 2022-03-01; kiekvieną mėnesį, 8 EUR).

 

Iki 2021 m. gegužės 3 d. skirdami iki 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Norėdami paskirti 1,2%, tai  padaryti galite pasirinktu būdu:  deklaruodami pajamas Elektroninėje deklaravimo sistemoje arba raštu.

Paramą skiriant internetu:

 • Prisijunkite prie Elektroninio dalyvavimo sistemos: deklaravimas.vmi.lt;
 • Pasirinkite formą FR0512 ir spustelėkite laukelį „Pildyti formą tiesiogiai portale“;
 • Formos lange įrašykite POLA paramos gavėjo kodą: 302704554, ir nurodykite kokią dalį GPM bei kuriam laikotarpiui norite skirti savo paramą;
 • Baigę pildyti formą, spustelėkite laukelį „Pateikti“.

Kaip skirti paramą? Video:

Rekomenduojame įsijungti lietuviškus titrus prieš žiūrint

VERSLUI: kaip galite padėti onkologiniams pacientams

Padedame sveikti daugiau kaip 20 tūkst. Lietuvos šeimų. Tikime, kad sutelkę jėgas galime padėti dar daugiau pacientų, o mūsų balsas, kalbant apie onkologinių pacientų teises, vėžio stigmą visuomenė, skambės dar garsiau.

Pasirinkite Jums labiausiai tinkantį bendradarbiavimo būdą arba aptarkime galimas bendras naujas iniciatyvas.

Pagalbos būdai:

Paremkite mūsų veiklas savo prekėmis ir/ar paslaugomis. Vykdome daug veiklų – nuo tyrimų, edukacinių užsiėmimų, sveikatos raštingumo didinimo iki nemokamų specialistų konsultacijų ir pirmosios išmaniosios POLA programėlės onkologiniams pacientams vystymo. Tad ir pagalbos reikia įvairios. Tikime, kad drauge rastume optimalų būdą, kaip Jūsų prekės, paslaugos ar skiriamas laikas galėtų būti panaudotas kuo prasmingiau.

Tapkite POLA kortelės partneriu. POLA kortelė buria daugiau kaip 20 tūkst. onkologinių pacientų ir 100 partnerių, kurie kortelės turėtojams suteikia nuolaidas. Prisijunkite prie partnerio būrio – Jūsų nuolaida gali  reikšmingai palengvinti onkologinio paciento gyvenimą.

Bendradarbiaukime kuriant Jūsų įmonės tradicijas. Jei skatinate darbuotojus imtis socialinių iniciatyvų, dalyvaujate paramos akcijose, kartu su komanda sprendžiate, kam skirti įmonės paramą – POLA gali tapti Jūsų partneriu, kuris išsamiai papasakos, kam buvo panaudota parama.

Didinkite savo darbuotojų žinias apie vėžio prevenciją. Ar žinote, kad net 50 proc. mūsų sveikatos priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo, o tik 20 proc. lemia genai, aplinka – taip pat tik 20 proc.  ir tik 10 proc.  – medicinos bei sveikatos apsaugos kokybė.  Esame parengę Jūsų darbuotojams paskaitą, kokie mitybos, fizinio aktyvumo, gyvensenos įpročiai mažina riziką susirgti vėžiu,  kokios yra siūlomos vėžio prevencijos programos ir kodėl svarbu jose dalyvauti.

Savanorystė. Jei skatinate darbuotojų savanorystę, POLA gali padėti Jūsų darbuotojams išnaudoti jų profesines ir asmenines komeptencijas teikiant prasmingą pagalbą onkologiniams pacientams.

Tapkite Karštosios linijos partneriu. POLA įgyvendina ambicingą projektą – diegia specialią pagalbos onkologiniams pacientams liniją telefonu. Telefonu būtų teikiamos įvairių specialistų konsultacijos, taip pat planuojama, kad ši linija padėtų sujungti onkologinius pacientus savitarpio pokalbiams, palaikymui ir pagalbai.

 1,2 proc. GPM. Jei nuosekliai remiate pasirinktas organizacijas ir skatinate darbuotojus joms pervesti  1,2 proc. GPM, būsime dėkingi, jei šių organizacijų sąraše atsidurs ir POLA.

Neradote Jums aktualaus pagalbos būdo? Turite daugiau idėjų? Susisiekime ir viską aptarkime – info@pola.lt

Visus savo partnerius viešiname savo interneto svetainėje, socialiniuose tinkluos, POLA naujienlaiškyje.

POLA PROGRAMĖLĖ