POLA balandžio naujienlaiškis

Naujienlaiškio nuoroda – čia.

Balandžio mėnuo buvo išskirtinis kaip POLA pacientų advokacijos mėnuo – Nacionalinio vėžio instituto konferencijoje apie vėžio gydymo toksiškumą, Nacionalinėje paliatyviosios pagalbos konferencijoje Kaune, kituose formatuose kalbėjome apie pacientų lūkesčius, poreikius, bendradarbiavimo svarbą, taip pat būtinybę užtikrinti inovatyvių vaistų ir gydymo prieinamumą. Pirmajame susitikime pasveikinome susibūrusią jauniausią POLA pacientų draugiją – Onkologinės ligos paliesto jaunimo asociaciją Onkojaunimas

Drauge su Digestive Cancers Europe organizacija paminėjome stemplės vėžio žinomumo mėnesį, vykdėme informacinę kampaniją. Užbaigėme atstatomųjų mankštų užsiėmimus, kuriuose daugiau kaip 600 krūties vėžio operaciją patyrusių moterų iš visos Lietuvos sustiprino save, įgijo motyvacijos toliau sportuoti. Už dovanotą laiką ir žinias dėkojame onkologinių pratimų specialistui, treneriui Deimantui Vaitkevičiui.

Džiaugiamės balandį įvykusios naujos iniciatyvos startu – drauge su Nacionaliniu vėžio institutu bei Odontologų rūmais suvienijome jėgas ir įsipareigojome bendradarbiauti onkologinių pacientų burnos sveikatos priežiūros klausimais.

Visą mėnesį aktyviai kvietėme prisidėti prie POLA veiklos skiriant 1,2 % GPM paramą – nuoširdžiai ačiū Jums ir Jūsų artimiesiems, visiems parėmusiems bei skleidusiems žinią!

Atėjus gegužei kviečiame nepamiršti saugiai būti saulėje, tai melanomos žinomumo mėnuo. Būkime aktyvūs, bet nepamirškime tinkamai saugotis aktyvios saulės spindulių.  

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ