POLA balandžio naujienlaiškis

Šylant orams, atšventę šv. Velykas, Atvelykį, vieni pradedame triūsti lauke, sode ar darže, kiti daugiau užsiimame fiziniais pratimais – tai lemia giedresnę nuotaiką ir grąžina geresnio rytojaus viltį. Būkime atviri pasauliui, neabejingi šalia esančiam, padėkime kuo ir kaip galėdami Ukrainos žmonėms, kad Viltis liktų gyva, o Tiesos pergalė ateitų kuo greičiau.

Visą mėnesį kvietėme ir tebekviečiame pasinaudoti galimybe skirti 1,2% GPM paramą POLA veiklų stiprinimui, nes tai unikali galimybė užtikrinti POLA kortelės ir kitų POLA veiklų finansavimą, nepatiriant papildomų išlaidų. Jaučiame Jūsų grįžtamąjį ryšį ir dėkojame už pasitikėjimą bei paramą, o dar nepasinaudojusius šia galimybe kviečiame suskubti ir iki gegužės 2 d. užpildyti elektroninę paramos skyrimo formą, paraginti tą padaryti artimuosius. Tikime, kad drauge veiksime toliau ir pasieksime dar daugiau reikšmingų rezultatų visai onkologinių pacientų bendruomenei.

Esame dėkingi už Socialinės paslaugos ir darbo ministerijos skirtą 10 000 Eur subsidiją išaugusioms komunalinėms ir administracinėms išlaidoms kompensuoti, tai labai svarbi parama, leisianti ir toliau auginti ir stiprinti POLA bendruomenę.

Balandžio 27 d. Lietuvoje minėdami Medicinos darbuotojų dieną visos POLA bendruomenės vardu išsiuntėme sveikinimus Vilnuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje veikiančių onkologijos centrų medikų bendruomenėms, padėkojome už rūpestį, kantrų, su atsidavimu dirbamą darbą, išsaugotą sveikatą ar gyvybę.

Besibaigiantis balandis tiesia ranką gegužei – jau sekmadienį minėsime Motinos dieną, sveikinsime savo brangias Mamas, Močiutes, maldoje prisiminsime išėjusias į Amžinybę, bet visada gyvas mūsų širdyse Mamas.

Visą naujienlaiškį rasite šioje nuorodoje.

Nuoširdžiai Jūsų –

POLA komanda

2022-04-29

POLA PROGRAMĖLĖ