POLA birželio naujienlaiškis

Vos spėję pasisveikinti su vasara, jau matome, kad ji tuoj įpusės, žengiame į liepą. Pirmąjį birželio sekmadienį pasveikinę mylimus tėvelius, senelius su Tėvo diena, nepamatėme, kaip praskriejo ir Joninės/ Rasos šventė. Gamta įtraukia savo vaiskumu, apdovanodama nuostabiais žiedais, prinokusių braškių kvapu. Semkime rieškučiomis tą gerumą, tą alsavimą. Betvyrant karščiams, prisiminkime, kaip saugiai juos išbūti, naudokime apsaugos priemones, venkime aktyvios saulės, vėsinkimės, vartokime pakankamai vandens.
Birželis kaip ir gegužė buvo intensyvus onkologinių pacientų teisių advokacijos srityje, per šį mėnesį POLA vadovai dalyvavo svarbiuose Vėžio tarybos, Nacionalinės sveikatos tarybos posėdžiuose, teikėme raštu siūlymus ir pastabas dėl medicininės reabilitacijos įstaigų reformos, dėl Farmacijos įstatymo pakeitimo projekto ir lydinčiųjų dokumentų.
Netrukus pradėsime rūpintis vaikų ar anūkų profilaktiniais sveikatos patikrinimais prieš darželį ar mokyklą, tad naudodamiesi proga ir patys nepamirškime užsirašyti vizitui pas gydytoją profilaktiniams patikrinimams ar rimtesniems tyrimams. Sveikata turime rūpintis nuolat, tad priminkime apie tai ir savo artimiesiems.

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti šioje nuorodoje.

Gražios ir sveikos vasaros linkėdama –
Jūsų POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ