POLA gruodžio naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Susitinkame palydėdami dar vienus prabėgusius metus. Nors metų pradžia dėl pasikeitusios saugumo situacijos atnešė daug nerimo ir nežinomybės, tačiau dar geriau galėjome suprasti, kaip svarbu pasirūpinti savimi ir savo artimaisiais, o brangūs žmonės šalia ir taikus dangus bei šilti namai – svarbiausia gyvenime. Besibaigiant metams jaukiai prisimename išgyventą bendrystę, šviesia malda apgaubiame mūsų narius – draugijų vadovus, įkvėpėjus, savanorius, išėjusius į Amžinybę.
Šiais metais POLA ir toliau augo, mūsų bendruomenėje jau daugiau kaip 35 tūkstančiai POLA kortelės turėtojų. Tikrai turime dėl ko stengtis, kurti naujus planus, dėlioti naujų darbų kalendorių. Gruodį įvykusio POLA valdybos posėdžio metu buvo patvirtinta POLA veiklos strategija iki 2025 metų, kurioje – svarbiausi tikslai, uždaviniai ir priemonės, siekiant užtikrinti onkologinių pacientų teisių advokaciją, sveikatos raštingumo įgūdžių stiprinimą, informavimą apie prevenciją ir navigaciją einant ligos keliu.
Nuoširdžiai dėkojame, kad esate aktyvūs, žingeidūs, teikiate mums grįžtamąjį ryšį, nepamirštate parašyti atsiliepimų, komentarų, dovanojate šildančius dėkingumo žodžius – visa tai mums padeda tobulėti ir gerinti veiklos būdus. Ačiū visiems savanoriams, rėmėjams ir aukotojams, kad prisidedate prie POLA veiklos stiprinimo. Jūsų gerumo dėka visi galime susitelkti ir kurti taip reikalingus pokyčius onkologinių pacientų bendruomenei!
Pasitikime Naujuosius metus viltingai, branginkime šalia esančius savo artimuosius, rūpinkimės sveikata, prasmingai išgyvenkime ne tik šventes, bet ir kiekvieną dieną. Tegul ateinantys metai būna geresni, nešantys sveikatą ir šviesą mums visiems.

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti čia.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

2022-12-30

POLA PROGRAMĖLĖ